Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Белези за центровка на Пунто мк2 1.2 60к.
Белези за центровка на Пунто мк2 1.2 60к.
kikianev

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Здр. Колеги .Вчера сменявах ангренажа на Пунто то.След смяната усещам двигателя работи някакси твърдо и имам усещане, че не върви така както преди. Та питанката ми е къде са белезите на за зацепване.Аз го направих като белега на разпр.вал го сложих на 9 часа щото там само видях нещо като фаска между блока и главата.На блока има три технологични оребрения аз сложих белега на колянов вал на средното.Дали съм сбъркал.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kikianevИзпратете лично съобщение
kikianev

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Проблема е решен .Има белег на маховика.И всичко си дойде на място.На самия кожух има обозначения 5,10,15, това предполагам е предварение в градуси.Кога се прави центровка та спрямо тях.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kikianevИзпратете лично съобщение
Re: Белези за центровка на Пунто мк2 1.2 60к.
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
kikianev написа:
Здр. Колеги .Вчера сменявах ангренажа на Пунто то.След смяната усещам двигателя работи някакси твърдо и имам усещане, че не върви така както преди. Та питанката ми е къде са белезите на за зацепване.Аз го направих като белега на разпр.вал го сложих на 9 часа щото там само видях нещо като фаска между блока и главата.На блока има три технологични оребрения аз сложих белега на колянов вал на средното.Дали съм сбъркал.

https://www.youtube.com/watch?v=uJXFjC602As - тук е показана смяната на ангренажния ремък

Отговорете с цитат
Тук също се вижда добре към средата на клипа.Между другото нали този двигател не среща клапаните ?

https://www.youtube.com/watch?v=A9nX91GN38I

Белези за центровка на Пунто мк2 1.2 60к.
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор