Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Алфа Ромео ГТ 1.9MJTD 150
Алфа Ромео ГТ 1.9MJTD 150
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Опит за възстановяване на изтрита тема:

Цитат:
понеже ще си говориме с Христо предимно почвам с нещата Smile
с проблемите
1. като престой малко време да кажеме ден или 12 часа пали по трудно така си е взех... идей? налягането е добре горе долу днеска пробвах пак малко почна да мърда 288-320 бара.. на студено
2. има проблем с тракане шум в кутията като се натисне съединителя млъква (мисля си за аксиален лагер , лагер на първичния вал демпфер-а ) се лоши неща Smile
колата е с изолирани вихрови клапи и егр
това го споменявам относно точка 1. не е от тях
дюзите ги гледахме при теб Христо аз не съм ги гледал поне не и на топъл мотор гледах ги за малко разликата не е голяма по данни на диагностиката
имам и мерници може да видя и с тях ако се стигне до там
главните проблеми са това по трудно палене като казвам трудно имам в предвид че като престой върти 2 -ти повече за да запали и някой път изпушва от зад
а иначе колата не пуши въобще
и това с съединителя

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
Опит за възстановяване на изтрита тема:

Цитат:
понеже ще си говориме с Христо предимно почвам с нещата Smile
с проблемите
1. като престой малко време да кажеме ден или 12 часа пали по трудно така си е взех... идей? налягането е добре горе долу днеска пробвах пак малко почна да мърда 288-320 бара.. на студено
2. има проблем с тракане шум в кутията като се натисне съединителя млъква (мисля си за аксиален лагер , лагер на първичния вал демпфер-а ) се лоши неща Smile
колата е с изолирани вихрови клапи и егр
това го споменявам относно точка 1. не е от тях
дюзите ги гледахме при теб Христо аз не съм ги гледал поне не и на топъл мотор гледах ги за малко разликата не е голяма по данни на диагностиката
имам и мерници може да видя и с тях ако се стигне до там
главните проблеми са това по трудно палене като казвам трудно имам в предвид че като престой върти 2 -ти повече за да запали и някой път изпушва от зад
а иначе колата не пуши въобще
и това с съединителя

Трудно се дава съвети на такива специалисти по автомобилите... такива хора като теб, не оставят много точки за размисъл по повредите!
Според мен, ще ти се наложи да направиш повечко наблюдения по проблема с паленето и да събереш повече впечатления!По какъв начин са изолирани вихровите клапи?
Наскоро сменихме 4 изгорели подгревни свещи на един ФИАТ на който нямаше индикация за изгоряла свещ... провери ги една по една с уреда
За тракането и спирането при натискане на съединителя си мисля за лагера на първичния вал на кутията, а маховика ще се прецени когато се разглобява за лагера...

Последната промяна е направена от Hit-ko на Вто Ное 13, 2018 9:19 am; мнението е било променяно общо 1 път

Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
Христо продават ли се отделно тампоните на ето тая щанга но не от към тампона където е дадено на снимката а другия тампон който е от към шенкела
http://www.axm-auto.com/index2.php?brand=3&model=151&modif=3857&cat=95&subcat=128&prod=2938&numenkl=1&show=1
също да те питам дали се продава нова фасунга за мъгла от зад че някой ми е открадна ..
и също оргинален парктроник 1 датчик ми трябва също

Последната промяна е направена от Hit-ko на Пон Ное 12, 2018 9:54 am; мнението е било променяно общо 1 път

Site Admin

Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
mohel написа:
Христо продават ли се отделно тампоните на ето тая щанга но не от към тампона където е дадено на снимката а другия тампон който е от към шенкела
http://www.axm-auto.com/index2.php?brand=3&model=151&modif=3857&cat=95&subcat=128&prod=2938&numenkl=1&show=1
също да те питам дали се продава нова фасунга за мъгла от зад че някой ми е открадна ..
и също оргинален парктроник 1 датчик ми трябва също

Втулката, отзад за шенкела я имаме... имаме и втулката която е в надлъжната щанга, но фасунга и само един датчик не се предлагат отделно!

http://www.axm-auto.com/index2.php?brand=3&model=151&modif=3857&cat=95&subcat=128&prod=6093&numenkl=2&show=1

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор