Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор DPF филтър - възстановяване или рециклиране
DPF филтър - възстановяване или рециклиране
faflio

Отговорете с цитат
Здравейте колеги искам да ви споделя нещо интересно на което най-слyчайно попаднах в мрежата! От 1 година се интересувам какво да направя с моя дпф филтър на колата тя е сеат алтеа хл 1.6 тди 2011 г. Всички масово ходят на софтуерно премахване на дпф и егр или миене на дпф с машина никой не беше писал за възстановяване на дпф и катализатор. Аз без да искам попаднах на такъв човек от варна казва се васил има сервиз за аспуси от 2 години се занимава с възстановяване на дпф и катализатори казва че му пращат по куриер дпф или катализатора в рамките на деня им подменя вътрешността и дпфа и катализатора стават като нов. Аз като малко скептично настроен реших да го проуча изпратих човек и действителност човека е реален и много точен на 33 години с 3 висше образования. Препоръчвам го на хората които не искат да си махат дпфа софтуерно. той ми обяви цена за възстановяване на моя дпф 200лв и 200лвза катализатора. Общо 400лв иначе цена за нов на моята кола струва 1208лв. Цената се определя в зависимост от модела на колата годината и големината на тялото на дпфа или катализатора. Сайта на колегата е: katalizatori.alle.bg

Ps:
Накарах христо също да го провери този човек и действителност и според него е читав!
На него е обявил цена за възстановяване на дпф на фиат крома таЗи която е 150коня - 180лв

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор