Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор ФИАТА на egois4etoo
ФИАТА на egois4etoo
egois4etoo

Местожителство: varna
Отговорете с цитат
Здравейте съфорумци чудех се чудех се и накрая реших да пусна и аз една тема за моят Фичо, и така Фичо стоя около 1г.без никой да го докосне и накрая си го взех в сервиза и се почна.
Прилагам малко снимков матерял.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на egois4etooИзпратете лично съобщение
egois4etoo

Отговорете с цитат
И още малко. Laughing ОПА ОБЪРКАЛ СЪМ РАЗДЕЛА АКО МОЖЕ МИ ПРЕМЕСТЕТЕ ТЕМАТА.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на egois4etooИзпратете лично съобщение
fluid_88

Отговорете с цитат
Поздрави за куража да се ремонтира и реставрира както и тунингова стара кола е доста смела постъпка трудностите са много,а облагите в финансова част са почти невъзможни,но пък кефа е голям Smile
Не си споделил какъв е замисъла и какво си решил.
-да ремонтираш счупена част по нея
-да е реставрираш
-да я тунинговаш с цел някой друг кон от горе
-или всичко общо
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Поздравления и от мен, шапка им свалям на такива ентусиасти!Smile
Много труд, много търпение и безкрайно отделено време.... и, естественно... много удоволствие! Smile

Това е все-едно да си сглобиш сам автомобил от резервни части само, че употребявани и износени и накрая.... да видиш нов автомобил...

По отношение на нови части...каквото ти трябва - на среща сме!

Ще следим с интерес развитието на проекта, а в скоро време ти обещавам морална подкрепа с още едно започнато и недовършено Фиатче Very Happy

Отговорете с цитат
fluid_88 Замисала колега е реставрация с лек тунинг.
Hit-ko ще започна и ще го свърша но въпроса е след колко време аз не бързам за никате защото както казват хората(бързата работа срам за майстора).
fluid_88

Отговорете с цитат
egois4etoo написа:
fluid_88 Замисала колега е реставрация с лек тунинг.
Hit-ko ще започна и ще го свърша но въпроса е след колко време аз не бързам за никате защото както казват хората(бързата работа срам за майстора).

Ами значи си в правилния раздел защо да те местят.Smile
иначе не само ти не бързаш важното е крайния резултат.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
ФИАТА на egois4etoo
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор