Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Проблем със странични огледала на Либра
Проблем със странични огледала на Либра
nakata

Местожителство: софия
Отговорете с цитат
Здравейте колеги. Имам ланчия либра1.9,2002г.Може да ви прозвучи тъпо , но не знам как да си прибера страничните огледала.Някой може ли да ми каже.Предварително БЛАГОДАРЯ.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на nakataИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла
Re: Проблем със странични огледала на Либра
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
nakata написа:
Здравейте колеги. Имам ланчия либра1.9,2002г.Може да ви прозвучи тъпо , но не знам как да си прибера страничните огледала.Някой може ли да ми каже.Предварително БЛАГОДАРЯ.

Ако са с електрическо прибиране, най-вероятно то не ти работи !
Ако нямат такова - с натискане, не става ли?

Последната промяна е направена от Hit-ko на Пет Дек 30, 2011 9:45 am; мнението е било променяно общо 1 път

stiopa4kin

Местожителство: Русе
Отговорете с цитат
Здравейте колеги !Реших да се набутам в тази тема тъй като проблема ми е със страничното огледало на либричката ми . Търся си странично ляво огледало за Ланчия Либра ,тъй като ми го строшиха както си бях паркирал а със тиксо облепено да се кара не върви ,разбираемо е ,просто не и ходи Sad ...Благодаря !
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на stiopa4kinИзпратете лично съобщение
Проблем със странични огледала на Либра
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор