Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор LED за Стило
LED за Стило
bobo50

Местожителство: sofia
Отговорете с цитат
Колеги,някой слагал ли е лед крушки на късите на Стило. Събират ли се под капачката,заслепяват ли без лупи.

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
bobo50 написа:
Колеги,някой слагал ли е лед крушки на късите на Стило. Събират ли се под капачката,заслепяват ли без лупи.

От новите светодиодни (LED) крушки с вентилаторчетата, много наши колеги си поставиха и са впечатлени от плътната бяла светлина! Единия, който първи си монтира му беше дотегнало да сменя ксеноновите крушки и сега като ги сравнява като качество на светлината, казва, че това е най-доброто му осветление на кола което е имал до сега!

На Стило сме монтирали LED крушки на два автомобила... единия си смени само късите H7, а другия смени късите и дългите H1 - не са се оплакали, че засляпяват.
Смяната крушките на фара при Стило не е от най-приятните ремонти, но трудността е докато го направиш веднъж, а при LED крушките с вентилаторите трябва да оставиш фара без капачето или да го закрепиш дистанцирано!
Първо, на пазара се появиха LED крушки с няколко светодиода които нямаха достатъчен интензитет и светеха слабо... с новите крушки с вентилаторите, осветлението е коренно различно... 3000Lu, и бяла светлина 6000 Келвина, а мощността - 35 W

Монтирали сме до сега от тези крушки и с тях имаме опит:

http://hitkar.eu/index.php?route=product/product&product_id=978

bobo50

Отговорете с цитат
Много благодаря за отговора. Много ми харесаха крушките,само да попитам реално имате ли отзиви за дълготрайността им и има ли официална гаранция. Интересува ме и как точно да сложа капачето на фара,че не искам да е без-може би някакъв отвор с уплътнение?

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
bobo50 написа:
Много благодаря за отговора. Много ми харесаха крушките,само да попитам реално имате ли отзиви за дълготрайността им и има ли официална гаранция. Интересува ме и как точно да сложа капачето на фара,че не искам да е без-може би някакъв отвор с уплътнение?

Тези LED крушки наистина са много добри... в смисъл, излъчват много наситен светлинен сноп и осветеността е учудващо добра! Аз имам лични впечатления от H4, монтирал съм ги в края на миналата година... засега няма проблем! Колко издържат... времето ще покаже, дават им 20 000 часа живот!

Крушките, както всички останали крушки нямат гаранция, понеже няма как да се проследява при какви условия се експлоатират, какво е напрежението при зареждане на алтернатора, а от там и бордовото напрежение

При монтиране, най-добре е да се изреже капачето на фара, за да може да се показва вентилатора, а на първо време може да се остави и без капаче докато се убедиш в качеството на светлината.

bobo50

Отговорете с цитат
Здравейте,линка ,който сте ми пратили е за крушки Магнети марели на цева 35 лв.но в магазина нямат от тях,а на подобна цена със същите параметри. Има ли значение марката или да чакам да получат същите.

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
bobo50 написа:
Здравейте,линка ,който сте ми пратили е за крушки Магнети марели на цева 35 лв.но в магазина нямат от тях,а на подобна цена със същите параметри. Има ли значение марката или да чакам да получат същите.

Крушките които ползваме не са Магнети Марели, нещо са объркали в сайта... Марели не произвежда такива!
Параметрите които съм ти посочил са важни, с 2 мощни светодиода са крушките, а марката не се сещам коя е... мога да проверя, но това са крушките!

bobo50

Отговорете с цитат
Благодаря много. Убедихте ме да си сложа от тях.

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
bobo50 написа:
Благодаря много. Убедихте ме да си сложа от тях.

Smile И когато ги монтираш, филмирай всичко за да пуснеш тема за смяна LED крушките на Стило, понеже няма такава тема!
И да споделиш впечатленията от светлината!

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор