Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор време изпълнение поръчка
време изпълнение поръчка
donslavun

Местожителство: СТАРА ЗАГОРА
Отговорете с цитат
Здравейте и добър вечер на всички.Въпросът ми е следният.Вчера направих поръчка към 17:30ч. на части от сайта.За колко време ще се изпълни поръчката(както е при мен-петък 05.07.2013г. 17:30ч.-събота и неделя са почивни дни),от поръчването чрез сайта до получаването на заявената стока.

И ако може след като влезнеш в сайта,ако си направил поръчка,на датата на която си направил поръчката,да се изписва и часа в който си направил поръчката

Последната промяна е направена от donslavun на Нед Юли 07, 2013 9:20 am; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на donslavunИзпратете лично съобщение
Re: време изпълнение поръчка
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
donslavun написа:
Здравейте и добър вечер на всички.Въпросът ми е следният.Вчера направих поръчка към 17:30ч. на части от сайта.За колко време ще се изпълни поръчката(както е при мен-петък 05.07.2013г. 17:30ч. и събота или неделя),от поръчването чрез сайта до получаването на заявената стока.

И ако може след като влезнеш в сайта,ако си направил поръчка,на датата на която си направил поръчката,да се изписва и часа в който си направил поръчката.

При получаването на поръчката, при нас се изписва и точния час... ти например на 5.07.2013г. си направил 2 поръчки - първата е в 17,30, а втората в 17,45
Всички поръчки направени до 16,30-17.00 се изпращат още същия ден, и на следващия ден, около 10-11ч. са вече при клиента!
В твоя случай обаче, поръчката на ел. помпата ще закъснее с около десетина дни, понеже трябва да я внесем отвън

donslavun

Местожителство: СТАРА ЗАГОРА
Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
donslavun написа:
Здравейте и добър вечер на всички.Въпросът ми е следният.Вчера направих поръчка към 17:30ч. на части от сайта.За колко време ще се изпълни поръчката(както е при мен-петък 05.07.2013г. 17:30ч. и събота или неделя),от поръчването чрез сайта до получаването на заявената стока.

И ако може след като влезнеш в сайта,ако си направил поръчка,на датата на която си направил поръчката,да се изписва и часа в който си направил поръчката.

При получаването на поръчката, при нас се изписва и точния час... ти например на 5.07.2013г. си направил 2 поръчки - първата е в 17,30, а втората в 17,45
Всички поръчки направени до 16,30-17.00 се изпращат още същия ден, и на следващия ден, около 10-11ч. са вече при клиента!
В твоя случай обаче, поръчката на ел. помпата ще закъснее с около десетина дни, понеже трябва да я внесем отвън

благодаря ти много за отговора и пояснението.ако може като пристигне ел.помпата,заедно със другата поръчка и двете(помпата,гайката и уплътнението)да ги получа на един път Very Happy
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на donslavunИзпратете лично съобщение
време изпълнение поръчка
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор