Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор ГОЛЯМО ОПЛАКВАНЕ !!!
ГОЛЯМО ОПЛАКВАНЕ !!!
nikolay_dragiev

Местожителство: Хасково
Отговорете с цитат
Колеги искам да се оплача и да се вземат мерки моля ви се , аз съм от Хасково, баща ми е командирован в Ямбол, за да не плащам куриерска услуга го помолих да ми вземе части за моя Фиат 125п , но цените се оказаха съвсем различни , комплекта втулки тука е 26.20лв а сте му поискали 33.60 какво помагате на хората с това в тази криза нали така ще спестя от куриерска услуга и ще си взема повече части , хората от Ямбол и те ли трябва с куриер да пазаруват от вас . моля ви оправете тези неща защото губите клиенти така
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на nikolay_dragievИзпратете лично съобщение
Re: ГОЛЯМО ОПЛАКВАНЕ !!!
fluid_88

Отговорете с цитат
nikolay_dragiev написа:
Колеги искам да се оплача и да се вземат мерки моля ви се , аз съм от Хасково, баща ми е командирован в Ямбол, за да не плащам куриерска услуга го помолих да ми вземе части за моя Фиат 125п , но цените се оказаха съвсем различни , комплекта втулки тука е 26.20лв а сте му поискали 33.60 какво помагате на хората с това в тази криза нали така ще спестя от куриерска услуга и ще си взема повече части , хората от Ямбол и те ли трябва с куриер да пазаруват от вас . моля ви оправете тези неща защото губите клиенти така

Без да знам какъв е случея.
си мисля,че си гледал цени във сайта със отстъпка,а след това баща ти не е казал за отстъпката и е вземал части на регулярна цена.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
Re: ГОЛЯМО ОПЛАКВАНЕ !!!
red.devilll

Местожителство: София
Отговорете с цитат
fluid_88 написа:
nikolay_dragiev написа:

Без да знам какъв е случея.
си мисля,че си гледал цени във сайта със отстъпка,а след това баща ти не е казал за отстъпката и е вземал части на регулярна цена.

Цените в сайта от кога са с отстъпка?????????????????/

Site Admin

Отговорете с цитат
Проверих случая и виждам, че всичко ти е изписано правилно!
Разлика която цитираш идва от това, че от втулките за носачите на Полския Фиат в сайта са посочени 2 производителя с две различни цени - полски и италиански! В момента, от втулките на горните носачи разполагаме само с италиански, които са малко по-скъпи от полските и затова се получава разликата в общата сума! Съжаляваме, но е трябвало да уточним някои неща предварително!

Цените с отстъпките в сайта са от няколко месеца, достатъчно е потребителя да бъде регистриран в сайта и да си посочи НИК-а от форума и вижда цената на дребно здраскана и цената с отстъпката която плаща!

Местожителство: Sofia
Отговорете с цитат
Здравейте само да попитам цените на артикулите в сайта и в магазините еднакви ли са ,че за една клапа гледах тук пише 214 в магазина ми казаха 261 лева Rolling Eyes
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на dani79Изпратете лично съобщение
ГОЛЯМО ОПЛАКВАНЕ !!!
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор