Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Браво HGT ( съживяване ) + интериор
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
Браво-то е в малко почивка остана без акумулатор и предна дясна гума и една ролка която не съм сменявал никога почна да издава звуци и да играе като червеи в кал .. Laughing
другата седмица ще се позанимавам с него чакам да ми докарат акумулатори от итали
а в момента си стягам старото Вярно Уно бих пуснал тема и за него някъде ама се чудя в кои раздел щото при него ще е предимно нещо като реставриране с малко пари.. Smile

Тогава пусни една тема "Реставрация, ама с малко пари" - ще бъде най-посещаваната тема Smile
Ето ти модел за проекта:
http://www.youtube.com/watch?v=TyF7026Lxzo

Последната промяна е направена от Hit-ko на Пет Ное 25, 2011 9:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
mohel написа:
Браво-то е в малко почивка остана без акумулатор и предна дясна гума и една ролка която не съм сменявал никога почна да издава звуци и да играе като червеи в кал .. Laughing
другата седмица ще се позанимавам с него чакам да ми докарат акумулатори от итали
а в момента си стягам старото Вярно Уно бих пуснал тема и за него някъде ама се чудя в кои раздел щото при него ще е предимно нещо като реставриране с малко пари.. Smile

Тогава пусни една тема "Реставрация, ама с малко пари" - ще бъде най-посещаваната тема Smile

хаха нали въпроса е в кои раздел и а и казах малко пари а иначе вазможности има някакви + тва аз не кърпим
изгнила врата сменявам цялата врата Laughing така напраих до сеа сменил съм преден и заден капак с двете врати хаха

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
mohel

Отговорете с цитат
и на браво-то му идва време за смяна на ролка една че е завила доста
трябва да сменя и предния прозорец но не знам може ли да се ползва старото уплатнение ??
идва му и смяната на маслото и най големия зор ще е с смяната на ремонтните комплекти от зад
също трябва и да му сложа новата броня и калника че все още не съм не остава време

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
и на браво-то му идва време за смяна на ролка една че е завила доста
трябва да сменя и предния прозорец но не знам може ли да се ползва старото уплатнение ??
идва му и смяната на маслото и най големия зор ще е с смяната на ремонтните комплекти от зад
също трябва и да му сложа новата броня и калника че все още не съм не остава време

За частите, имаш нашето съдействие, но за смяната....запрятай ръкави! Smile
Ако старото уплътнение не е повредено, няма проблем да се ползва

Ето ти малко помощ за смяната на рем. комплекти на задните носачи:

http://www.axm-auto.com/pBB2/viewtopic.php?t=767

Отговорете с цитат
Нямах време за рем.комплекти да ги оправя но смених прозореца и оправих една пластмаса която ми е търкала в едната ролка видях че най долната ролка има луфт и вероятно от нея се чуват
гадните звуци.. в вторник ще иде да я сменят че мн незгодно на тоя двигател с тия ролки .. единия ми накраиник е заминал е почти нов няма 500 км ама старите са си ми читави и явно ще ги върна тях а тия ще идат при стругар да се направят
Интересно браво-то 147 като моето има ли попринцип катализатор понеже колкото и пъти да съм гледал няма катализатор от долу не че ми трябва...
ама последното гърне ще го махна на 100% няма такава простотия като тва гърне толко глупаво измислено
ето и две снимки от днес
тука съм ги снимал с служебната много се доближават по цвят Smile

mohel

Отговорете с цитат
Аре да се похваля и аз че браво-то роди.. изтекоха му водите бозичка с гарнитурка буквално прегря издуха гарнитура смеша вода и масло сцепи гумените съединения направи целия двигател в боза и остави картера без капка масло...
и сега великото разглабяне много на карък и върви на тая кола май много се замислям да е оправя и да я продам ...

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
Аре да се похваля и аз че браво-то роди.. изтекоха му водите бозичка с гарнитурка буквално прегря издуха гарнитура смеша вода и масло сцепи гумените съединения направи целия двигател в боза и остави картера без капка масло...
и сега великото разглабяне много на карък и върви на тая кола май много се замислям да е оправя и да я продам ...

Съчувствам ти, ама не е кой-знае каква трагедия... просто се отваря работа за майстори Smile
Ще си го стегнеш с мерак и... ще се откажеш да го продаваш
Как така обаче, прегря...че и маслото му изтече...вероятно първо е издухал гарнитурата...

Последната промяна е направена от Hit-ko на Пон Окт 01, 2012 9:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
mohel написа:

Съчувствам ти, ама не е кой-знае каква трагедия... просто се отваря работа за майстори Smile
Ще си го стегнеш с мерак и... ще се откажеш да го продаваш
Как така обаче, прегря...че и маслото му изтече...вероятно първо е изухал гарнитурата...

nikwi maistori az pochnah da si go prawq dneska razfyrgah utre glawata e na zemqta i she porychwam posle garnitur gluposti ot tebe ama mi kaij iam nekaw spomen che ti prodawashe peti za zacepwane na toq 5-tak ? ili se byrkam che shte mi trqbwat...
sorry za krilicata ama ne sym w nas ...

Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Напиши ми кави части ти трябват на лично съобщение /да не цапаме тук темата/ и ще ти изпратя и фиксаторите за валовете, а после ще ми ги върнеш

Отговорете с цитат
Някои може ли да ми каже каква трябва да е хлабината в нормите на тоя двигател между бутало цилиндър ?
свалих главата от мотора но гарнитурата видимо не е скъсана никъде което ме притеснява а беше смешала вода и масло и беше пресушила лартера нямаше грам масло в него и явно е надула защото спука и гуменото съединение и направи всичко в боза
като развивах главата болтовете първите знам ли.. 1мм болтовете тръгнаха леко после затегнаха вече дали да се е разхлабила тая глава само знам ли..
първи и втори цилиндър бяха пълни с боза

Браво HGT ( съживяване ) + интериор
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 7 от 9  

Напишете отговор