Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Къде се намира сервиза на Христо в Ямбол
Къде се намира сервиза на Христо в Ямбол
ivannik

Местожителство: Шумен
Отговорете с цитат
Здравейте,
Според мен няма да е лошо да се сложи в отделна тема карта на тази част от Ямбол,където се намира сервиза.Не че по телефон няма да се научи адреса,но все пак е улеснение за нуждаещите се от провинцията на Ямбол. Wink Ако разбира се Христо няма нищо против./Извинявам се за фамилиарното обръщение на малко име,но не знам име и през име/. Very Happy

С уважение!
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ivannikИзпратете лично съобщение
Re: Къде се намира сервиза на Христо в Ямбол
packo84

Местожителство: Варна
Отговорете с цитат
ivannik написа:
Здравейте,
Според мен няма да е лошо да се сложи в отделна тема карта на тази част от Ямбол,където се намира сервиза.Не че по телефон няма да се научи адреса,но все пак е улеснение за нуждаещите се от провинцията на Ямбол. Wink Ако разбира се Христо няма нищо против./Извинявам се за фамилиарното обръщение на малко име,но не знам име и през име/. Very Happy

С уважение!

Колега в самият сайт в раздел магазини избери обект Ямбол и там е написано всичко Smile Улица "Николай Петрини" 36, тел. 046 66 33 00 или 0885 919 631. Има си и снимка от картата в БГ Мапс Wink Там мястото е известно като Трите вятъра.

П.С. фамилията на Христо е Христов
Поздрави и лек ден
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на packo84Изпратете лично съобщение
Re: Къде се намира сервиза на Христо в Ямбол
ivannik

Местожителство: Шумен
Отговорете с цитат
packo84 написа:
ivannik написа:
Здравейте,

С уважение!

Колега в самият сайт в раздел магазини избери обект Ямбол и там е написано всичко Smile Улица "Николай Петрини" 36, тел. 046 66 33 00 или 0885 919 631. Има си и снимка от картата в БГ Мапс Wink Там мястото е известно като Трите вятъра.

П.С. фамилията на Христо е Христов
Поздрави и лек ден

Благодаря,колега!
Има го,но някой трябва да го види. Wink Embarassed
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на ivannikИзпратете лично съобщение
Къде се намира сервиза на Христо в Ямбол
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор