Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Теглич Фиат Браво
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Теглич Фиат Браво
huntered

Местожителство: Добрич
Отговорете с цитат
Здравейте! Отдавна не съм писал във форума и реших да създам темата за теглич на бравока. Ходих преди около седмица да питам майстори за тегличи и останах мноро разочарован от цените - 280лв. за правен теглич. Ето какво измайсторихме с комшията за няколко часа вчера.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на hunteredИзпратете лично съобщение
huntered

Отговорете с цитат
Разбира се това няма да остане така. Ще се подсилва на някои места.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на hunteredИзпратете лично съобщение
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Наистина, ще се наложи подсилване.... виж на линка чертеж на оригиналния теглич, има 2 варианта:
http://www.steinhof.pl/katalogi_pyc.html

Малко пояснение, понеже не излиза директно - направи първо отметка на фаркопи, и после си избери марка и модел на автомобила - излизат 2 вида , F-050 и F-051, кликни на един от двата и ще излезе чертеж на теглич точно за Браво!

Отговорете с цитат
Тия два модела Хитко съм ги гледал и просто не виждам как ще паснат. Нещо е объркано ми се струва. Аз го правя по модел на босал с леки изменения за сега. Тая планка зад куката,която се захваща за резервната гума ще я има, но не е направена все още. Ще има подсилване на планките за гредите и подсилване на профила(рамката). Да се надявам, че събота или неделя ще пусна снимки в довършен вид без куката.
huntered

Отговорете с цитат
Ето и допълнителните планки и куката, които ще се преправят малко.
тегличи
kluchar

Местожителство: СОФИЯ
Отговорете с цитат
тледам тук има доста модели за различни марки само няма размери

http://bgteglichi.com/?com=products&op=list&sec=19&pageID=2
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на klucharИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
huntered написа:
Тия два модела Хитко съм ги гледал и просто не виждам как ще паснат. Нещо е объркано ми се струва. Аз го правя по модел на босал с леки изменения за сега. Тая планка зад куката,която се захваща за резервната гума ще я има, но не е направена все още. Ще има подсилване на планките за гредите и подсилване на профила(рамката). Да се надявам, че събота или неделя ще пусна снимки в довършен вид без куката.

Не съм ги оглеждал детайлно, но са серийно производство и не би трябвало да имат проблем... както и да е, идеята ти е много добра и чакаме окончателния завършек на проекта!
Всичко което човек сам си прави е много по-ценно от фабричното и е невероятно удоволствие, успех!

Отговорете с цитат
ключар тия снимки в този сайт са объркани - захващането за гредите. иначе е почти еднакъв с босал.
размерите си ги правя на око. утре може да му се види края.
huntered

Отговорете с цитат
Днес беше един изгубен ден, но следобед към 17.00 поне заварих планките. Ето как стоят.
huntered

Отговорете с цитат
Ето и как ще стои куката след като взема на фреза двете страни. Ще се захване с 3 болта за планките.

Последната промяна е направена от huntered на Нед Сеп 20, 2009 8:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Теглич Фиат Браво
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 4  

Напишете отговор