Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор За ремонт на Пежо 306 1.8
За ремонт на Пежо 306 1.8
Svetoslav Nikolov

Местожителство: Burgas
Отговорете с цитат
Мога ли да си сменя ангренажния ремък за Пежо 306 1.8 1995г. автоматик, бензин, във Вашия сервиз? За подмяна имам и биалетки - изобщо ремонтиратите ли други марки освен италиански автомобили? И ако да , колко време предварително мога да се запиша?
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Svetoslav NikolovИзпратете лично съобщение
Re: За ремонт на Пежо 306 1.8
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Svetoslav Nikolov написа:
Мога ли да си сменя ангренажния ремък за Пежо 306 1.8 1995г. автоматик, бензин, във Вашия сервиз? За подмяна имам и биалетки - изобщо ремонтиратите ли други марки освен италиански автомобили? И ако да , колко време предварително мога да се запиша?

Ремонтираме всички марки автомобили, но с най-голямо удоволствие работим по италианките! Very Happy
2-3 дни предварително можем да уговорим ден и час, но е най-добре да се чуем в понеделник, 28 за да уточним, понеже в момента нямам представа за графика в следващите дни!
Ще работим от 28 до 31 до обяд, работата по смяната на ремъка е около 2-3 часа
В понеделник можеш да ми звъннеш на 0888515974 - Христо

Последната промяна е направена от Hit-ko на Нед Дек 27, 2009 2:24 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Svetoslav Nikolov

Местожителство: Burgas
Отговорете с цитат
Благодаря, за бързия отговор. Колко ще ми струват частите (ако продавате) и труда? Искам също подмяна на биалетки, дали мога да ги купя от Вас или трябва да си ги нося? В понеделник 28.12. ще Ви се обадя по телефона.
До скоро!
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на Svetoslav NikolovИзпратете лично съобщение
Re: За ремонт на Пежо 306 1.8
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Svetoslav Nikolov написа:
Благодаря, за бързия отговор. Колко ще ми струват частите (ако продавате) и труда? Искам също подмяна на биалетки, дали мога да ги купя от Вас или трябва да си ги нося? В понеделник 28.12. ще Ви се обадя по телефона.
До скоро!

Биалетки и агренажен комплект имаме, но в понеделник ще мога да ти дам инфо за цените!

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор