Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Fiat Uno 0.9 45 към - Autobianchi 1050 Abarth 70 hp
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
mohel

Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
mohel написа:
аз мисля че 10.4 е степента на згъстяване а не компресията??
мерих е днес 12 близо и на 4-те циилиндъра но имам проблем колата пуши през картерната вентилация доста
днес отворих мотора целия мислех че е запекъл някой маслен сегмент обаче всички сегменти се движат перфектно
дали не износен масления въпреки че се движи добре?
предимно заради това отворих двигателя от долу е добре май на време е отворен за лагери ще ги снимам да погледнете ама малко мнение
по горния въпрос за картерната вентилация където пуши не виждам от какво друго да е ?

Да, степента е 10,4... писал съм машинално, Smile компресията е по-висока!

Изкарай всички сегменти, постави ги поединично в цилиндъра и измери ключа на всеки един

поиграх си днес и видях че хлабините са доста голями според мен?
първи компресионен 0,60-6
втори компресионен 0.80
...
такива са стойностите на всички цилиндри
маслените не можах да ги измеря но ми се вижда и много разликата между единия компресионен и другия
и как прави 12 компресия ????
с тия хлбини
дали ще има разлика с новите сегменти
понеже сега блока не мога да го замеря за елипси и износване а то няма как да няма от 83-та година до сега Smile

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Ключа на сегмента е голям, 0.6 - 0.8 са си за смяна... виж ключа и на масления, той сигурно е 1мм

Отговорете с цитат
Дано не се стигне до шлаиф и да си остане STD.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
mohel

Отговорете с цитат
fluid_88 написа:
Дано не се стигне до шлаиф и да си остане STD.

най вероятно ще да е колега просто ми се случиха много неща болници и така на татък и от тук на там по сериозните ми проекти пропаднаха вече
но така или иначе купих нови сегменти благодарение на Христо и седят вече май повече от година ще ги сложа и го събирам и ще е направя работа кола
вместо да тропам с другите като ходя по работа като се има в предвид къде ходя като закъсат някъде
затварям го с с сичко добре направено без да съм мерил хлабините в самия цилиндър но преди да правя това ще си пусна Купето пак в движение че и него
забатачих много тъкмо ще си почине Браво-то малко на това ХГТ толко км му навъртях че трябва малко да си го постегна и него че скърца вътре всичко (нормално за браво/брава/мареа ) Smile

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Fiat Uno 0.9 45 към - Autobianchi 1050 Abarth 70 hp
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 17 от 17  

Напишете отговор