Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Vw Crafter
Vw Crafter
mohel

Отговорете с цитат
Имам проблем с един Крафтер който правя сега та на въпроса
събран е но не пали тръгва да пали кюфка мъчи но не пали
гледах го понеже е разкачван много изчистих грешките и го въртях да видя какво ще остане
единственото което остава е тепература на отработените газове 3 датчик.. понеже е евро 5 и е с дпф фап
мислих да не е запушен и му откачих генерацията да видя дали ще запали но пак не иска
хол датчика работи всичко отчита нормално но не пали
направи ми впечатление че до като го въртя не први никакви корекци като гледам дюзите всичко си е на 0 мг
за което не съм сигурен понеже на различните модели е различно а Vw винаги са ме затруднявали
и дори и тоя датчик да е пак и без него трябва да работи дори и лошо а той не иска да запали само се мъчи

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Re: Vw Crafter
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
Имам проблем с един Крафтер който правя сега та на въпроса
събран е но не пали тръгва да пали кюфка мъчи но не пали
гледах го понеже е разкачван много изчистих грешките и го въртях да видя какво ще остане
единственото което остава е тепература на отработените газове 3 датчик.. понеже е евро 5 и е с дпф фап
мислих да не е запушен и му откачих генерацията да видя дали ще запали но пак не иска
хол датчика работи всичко отчита нормално но не пали
направи ми впечатление че до като го въртя не први никакви корекци като гледам дюзите всичко си е на 0 мг
за което не съм сигурен понеже на различните модели е различно а Vw винаги са ме затруднявали
и дори и тоя датчик да е пак и без него трябва да работи дори и лошо а той не иска да запали само се мъчи

Дай повече данни за двигателя

Отговорете с цитат
Мотора беше 2.5 код-а му не го помня но го оправих оказаха се буксите на дюзите правилно се бях насочил
лоши връззки в 3 от тях достатачно лоша че да не правят импулс но и достатачно закачени че ЕЦУ-то да не ги отчете
след като ги посвих и изчистих запали от раз Smile

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Vw Crafter
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор