Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Спринтер 2.2 cdi
Спринтер 2.2 cdi
mohel

Отговорете с цитат
имам проблем с един спринтер забива ми клапана на соленойда на уестгейта но не механично на место работи тръгне ли се на дълго го виждам как забива на 4% механично е добре
и не мога да разбера вече седмица самото му управление го прави от време на време не си чете и дебитомера и ме съмнява или ецу или инстаклацичта по буса пробвано е и с други соленойди и нови маркучи
и чистене на турбото и го прави пак и то по електрически път според мен

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Re: Спримтер 2.2 cdi
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
mohel написа:
имам проблем с един спринтер забива ми клапана на соленойда на уестгейта но не механично на место работи тръгне ли се на дълго го виждам как забива на 4% механично е добре
и не мога да разбера вече седмица самото му управление го прави от време на време не си чете и дебитомера и ме съмнява или ецу или инстаклацичта по буса пробвано е и с други соленойди и нови маркучи
и чистене на турбото и го прави пак и то по електрически път според мен

След като не си тества дебитомера, изкарай му буксата да мине в авариен режим и наблюдавай поведението на мотора!

Отговорете с цитат
проблема с тоя бус беше че пренадуваше и влизаше в авариен режим решено е отдавна ама бях забравил да напиша

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Спринтер 2.2 cdi
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор