Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Съвет при покупка на автомобил?
Съвет при покупка на автомобил?
valtera_

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Здравейте,

В общи линии съм се спрял на следните модели: Fiat Croma II, Peugeot 407 SW и Citroen C5 II, всички след 2008.
Настоящата ми кола е Фиат Браво и съм доволен от нея, затова може би клоня най-вече към Фиат Крома, а също и цената е най-добра. Исках да е автоматик, но някъде тук във форума прочетох, че по-добре да не е автоматик Фиата, но не знам защо.
Другите също ми харесват, особено Ситроена, но пък там хубав екземпляр ще ми дойде доста скъпо и не искам да влагам всички пари в кола.
Все пак моля всеки, който може да даде мнения, препоръки, насоки и т.н. към коя марка, кой двигател, какви скорости и други подобни да се ориентирам, да сподели и да ми помогне в избора.

Благодаря предварително Smile
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на valtera_Изпратете лично съобщение
Re: Съвет при покупка на автомобил?
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
valtera_ написа:
Здравейте,

В общи линии съм се спрял на следните модели: Fiat Croma II, Peugeot 407 SW и Citroen C5 II, всички след 2008.
Настоящата ми кола е Фиат Браво и съм доволен от нея, затова може би клоня най-вече към Фиат Крома, а също и цената е най-добра. Исках да е автоматик, но някъде тук във форума прочетох, че по-добре да не е автоматик Фиата, но не знам защо.
Другите също ми харесват, особено Ситроена, но пък там хубав екземпляр ще ми дойде доста скъпо и не искам да влагам всички пари в кола.
Все пак моля всеки, който може да даде мнения, препоръки, насоки и т.н. към коя марка, кой двигател, какви скорости и други подобни да се ориентирам, да сподели и да ми помогне в избора.

Благодаря предварително Smile

Във форума са над 3000 потребители и бъди сигурен, че ще получиш и толкова различни мнения! Ако вземем да ги сравняваме трите модела, няма начин да не им намерим кусури и на трите, но то не е само въпрос на качества. а и на "любов" от пръв поглед - която ти легне на сърцето, нея грабвай!
Бих те посъветвал да се пробваш в движение и трите модела и тогава пак да коментираме... иначе, който и да избереш, винаги ще мислиш за останалите!

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор