Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Гараж?
Гараж?
Fulkrum

Местожителство: Силистра
Отговорете с цитат
Мисля, че няма да е лошо да се сложи един гараж на форума, да се вижда кой-каква кола кара. Не е много сложно за инсталиране - пренаписват се няколко файла и това. Има такива само за phpBB форуми и не са никак лоши.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на FulkrumИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
Re: Гараж?
Hit-ko
Site Admin

Отговорете с цитат
Fulkrum написа:
Мисля, че няма да е лошо да се сложи един гараж на форума, да се вижда кой-каква кола кара. Не е много сложно за инсталиране - пренаписват се няколко файла и това. Има такива само за phpBB форуми и не са никак лоши.

Идеята е добра - всеки да може да си представи любимката! Smile
Макар, че нашия сайт е ориентиран към технически проблеми и консултации, ако се съберат повече желаещи - ще го направим!

Местожителство: Димитровград
Отговорете с цитат
Аз желая да се сложи един гараж във форума

Отговорете с цитат
И аз съм за само дето ако пусна снимки на всичките си коли и ще минем на следвашата страница Laughing
също може и да има по една снимка на собственика така се знае с кого се пише,а и нии сме си като едно семейство тук(поне тези който сме по активни)а другите няма да се стесняват и да питат
п.п.Може снимка на колата и снимка на собственика
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
mohel

Отговорете с цитат
fluid_88 написа:
И аз съм за само дето ако пусна снимки на всичките си коли и ще минем на следвашата страница Laughing
също може и да има по една снимка на собственика така се знае с кого се пише,а и нии сме си като едно семейство тук(поне тези който сме по активни)а другите няма да се стесняват и да питат
п.п.Може снимка на колата и снимка на собственика

+1

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
Гараж?
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор