Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Въпрос относно клапа в всмукателния колектор на BMW M43
Въпрос относно клапа в всмукателния колектор на BMW M43
kikianev

Местожителство: София
Отговорете с цитат
Здравейте ,миналата седмица ми протече бензин от маркуча от рейката с дюзите и тръбата от бензинопровода но за да го сменя трябваше да сваля колектора и хоп изненада .Държача на въпросната клапа беше шчупен ,клапата беше паднала и запушваше един от отворите за въздух ,други поразии за момента няма -след като я махнах от колектора мотора заспа а преди имаше едно притрисане което изчезна след като я махнах.Та въпроса ми е каква роля играе тая клапа какво става ако я няма и така нататък.Благодаря предварително.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на kikianevИзпратете лично съобщение
Re: Въпрос относно клапа в всмукателния колектор на BMW M43
decsan

Местожителство: Ямбол
Отговорете с цитат
kikianev написа:
Здравейте ,миналата седмица ми протече бензин от маркуча от рейката с дюзите и тръбата от бензинопровода но за да го сменя трябваше да сваля колектора и хоп изненада .Държача на въпросната клапа беше шчупен ,клапата беше паднала и запушваше един от отворите за въздух ,други поразии за момента няма -след като я махнах от колектора мотора заспа а преди имаше едно притрисане което изчезна след като я махнах.Та въпроса ми е каква роля играе тая клапа какво става ако я няма и така нататък.Благодаря предварително.

Тези клапи са за ниските обороти. Обикновенно когато колата има газово се получават детонации и клапите падат.
Новата клапа е около 60лв. и може да се поръча

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор