Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Карта за участниците във форума
Иди на страница Предишна  1, 2
PEPI-2ALFA

Местожителство: Сандански
Отговорете с цитат
Hit-ko написа:
От многото варианти за отстъпки, които сме прилагали до сега, най-удачна за онлайн поръчка ще се окаже регистрацията на всеки един в сайта. Така си влизаш с името и паролата и се вижда колко е цената която плащаш и колко е цената на дребно!
Как го приемате такъв един вариант?

Това ще тръгне ли скоро? Питам, защото днес си получих филтрите, които бях поръчал, с отстъпка Smile 2% на единия и 5-6 на другия. Не занимавах хората, които ми се обадиха да уточним детайли по изпращането и смяна на единия филтър с друга марка, защото мислех, че като си напиша ник-а в поръчката ще е достатъчно. Не, че е фатално де, все пак поръчката беше малка.

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на PEPI-2ALFAИзпратете лично съобщениеICQ Номер
decsan

Местожителство: Ямбол
Отговорете с цитат
PEPI-2ALFA написа:
Hit-ko написа:
От многото варианти за отстъпки, които сме прилагали до сега, най-удачна за онлайн поръчка ще се окаже регистрацията на всеки един в сайта. Така си влизаш с името и паролата и се вижда колко е цената която плащаш и колко е цената на дребно!
Как го приемате такъв един вариант?

Това ще тръгне ли скоро? Питам, защото днес си получих филтрите, които бях поръчал, с отстъпка Smile 2% на единия и 5-6 на другия. Не занимавах хората, които ми се обадиха да уточним детайли по изпращането и смяна на единия филтър с друга марка, защото мислех, че като си напиша ник-а в поръчката ще е достатъчно. Не, че е фатално де, все пак поръчката беше малка.

Здравей колега,
В момента програмиста работи по въпроса с потребителите на форума да си виждат отстъпките на момента когато онлайн си поръчват стока и в най скоро време ще бъде реалезирано.
Съжалявам ,че не сме ти направили правилната отстъпка.Грешката е моя, защото не съм видял ника ти в поръчката.
Обикновенно клиентите го пишат в началото и не съм я забелязъл.
Със следващата ти поръчка ще я конпенсираме на 100%.

Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 2 от 2  

Напишете отговор