Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Лебедка за гаража
Лебедка за гаража
Angel

Местожителство: Враца
Отговорете с цитат
Искам да си сваля двигателя от автомобила за ремонт,за целта ми е нужно да поставя лебедка в гаража.Дайте съвет от къде и каква да купя на приемлива цена.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на AngelИзпратете лично съобщение
Re: Лебедка за гаража
mohel

Отговорете с цитат
Angel написа:
Искам да си сваля двигателя от автомобила за ремонт,за целта ми е нужно да поставя лебедка в гаража.Дайте съвет от къде и каква да купя на приемлива цена.

Ако имаш познат Тираджия го питай за лебедка с колан-а ще ти свършат идеална работа Wink

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
fluid_88

Отговорете с цитат
За гараж,аз бих предпочел старите механични лебедки с синджира,който ги има в всяко едно производствено хале от времето на социализма.И понеже това е много време и още си работят това е достатачен довод да им гласувам пълно доверие Very Happy
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
mohel

Отговорете с цитат
fluid_88 написа:
За гараж,аз бих предпочел старите механични лебедки с синджира,който ги има в всяко едно производствено хале от времето на социализма.И понеже това е много време и още си работят това е достатачен довод да им гласувам пълно доверие Very Happy

мда прав си от една страна ама лебедките за тировете за коланите се намират най лесно и ако има познат може и без пари да е вземе и ще му свърши чудесна работа Smile

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
fluid_88

Отговорете с цитат
Аз съм ползвал тях лебедки и освен скоростна кутия да дигнеш,за друго не стават.трудно ще дигнеш с нея двигател с скоростна кутия.
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на fluid_88Изпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителя
koko156

Местожителство: st.zagora
Отговорете с цитат
Не знам за лебедката колко могат да вдигат тия тираджийските,но коланите,имам от тия жълтите са много здрави.Аз си направих буксир и алфата си я дърпам спокойно.Да не говорим,че въобще не лашка така както със стоманено въже.Просто казвам от опит,защото ми се наложи веднъж,а колата беше натъпкана с багаж и на стоманеното въже беше от лада,куката се изправи,та добре,че имах колана(направен двоен зашит,от двете страни с куки,както си му е реда).
Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на koko156Изпратете лично съобщение
Лебедка за гаража
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 1 от 1  

Напишете отговор