Регистрирайте се Търсене Въпроси/Отговори Потребители Потребителски групи Вход  
Напишете отговор Бисери от автомобилните форуми
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
mohel

Отговорете с цитат
по темата за „вдигането на самолета”:
К1: - На мен ми се е случвало след няколко курса или след един по-дълъг курс като свърши горивото да не мога да завъртя двата двигатела отдолу дето са и самолета не се вдига.. Просто ми се спи.. А отсреща от кулата ми показват червени флагове, демек недоволстват нещо.. баси неуморните.. Не стига, че я издигам в небесата на околосветско пътешествие, ами не иска да слезе да разгледа забележителностите

К1: - Чия черна А3 ка мернах днес в кв. Мусагеница, на успоредната улица на Г.М. Димитров, с малки лепенки на клуба на задните стъкла и транзитни номера, в добавък с обява за продажба????
K2: - Moйта, ама е тъмно синя перла!
K1: - Eми измий я тогава, за да става ясно

K1: - Иначе знам теориите - за homo ludens (играещият човек, а не лудият педераст), който щял живот играе, като само сменя играчките си; за либертинажа и извечният стремеж към свобода и вятър в косите (в моя случай - зад ушите...)

K1: - Местя темата в Продава Автомобили с надеждата, че ще си я направиш по шаблона в противен случай ще я заключа.
K2: - да не би да си ключар ??
Все пак сме колеги отнасяй се по-"така"

K1: - бате запали си бързата астра и си я паркирай в задника не съм ти искал мнението подмини темата

Темата е : "Най-странният шум - сезон 2 "...от техническия раздел.
K1: - Проблема ти се нарича Голф 3 и може да бъде отстранен в най близкия шоурум или автокъща.

К1: - още ли е жива? (б.р. колата е била на К1 и е забелязана от К2 да се продава)
освен тва е 92ра, лично съм я внесул от геррмания. супер изгнила,
каските на задните амортесьори са заварявани 2 пъти щото си карахме палета с дърва с нея.
автоматика след 2 часа дрифт на яз. Огняново умря на края.
ааа и парно няма
1 дюза не работи
нивомата не работи
диференцяла тече
двг тече от всякъде
по задната врата нищо не работи
км са 500 000 да, този февруари иа продадох на 470 000 беше.
честито на печелившите

темата е за БМВ иС- ка вс. Ц-класа
K1: - Ц200 не беше ли лепило?

K1: - Продавам оригиналното телподаващо за Опел Астра!Слагат го на първите Астри в багажника!Не ползвано!

анкета :
"Ако това е ауди форум какво правят десетките конформисти с други възгледи и в най-честия случяй готови да се заяждат на общо основание тук?
- да
- не "
К1: - Пич на тоя въпрос как да отговоря с Да или Не?
К2: - Аз гласувах на първия с "Да", щото си помислих: "Ако това е ауди форум какво правят десетките конформисти с други възгледи и в най-честия случяй готови да се заяждат на общо основание тук?" ......."Да веееее, кво правят"
К3: - сложи един отговор "незнам"

К1: - Та къде в Бургас или някъде в интернет продават възможно най-евтино ксенон
К2: - та как точно реши , че темата ти е за "клубни събития"
К3: - Еми търся да е в Бургас, ако пиша някъде другаде ще го видят доста по-малко бургазлий отколкото тук.

К1: - аз се чудя що аджеба му трябва на човек да му мирише течността за чистачките на портокали, ябълки, мушмули, русенско варено, ...... може би да за могат мухите размазани на челното стъкло да се чувстват като мумии

К1: - Преживях Ебола, Луда крава, Птичия грип .... ще преживея и финансовата криза

тема "Разходка в Румъния , как ?"
К1: - Такса мост , и на първата бензиностанция Винетка седмична задължително До 3.5 тона беше 7 евро миналата година
К2: - Ама аз , винетка имам годишна от тука...

към колега от Русе:
К1: - Ти замръзне дунава, румънски сигани на гости да ти дойдат
К2: - В дачии ги натоварим у пицарията да ти ги пратя, работници да ти станат. При данъчната те отменят
К1: - Баси гадната клетва, кълнеш кат карпатска циганка

К1: - Кажи ми само, дизел ли караш или си малтретиран като малък

К1: - ма да лягаш осъзнат , щи скъсам шортити
К2: - Не говори с пълна уста щот не ти се разбира

описание на К1 какво е състоянието и моделите на гумите на колата му:
К1: - Предна дясна - без грайфер Тойо 175х60х13
Предна лява - 2 мм грайфер Гилвазед 165х70х14
Задна дясна - 1 см грайфер Стоне 155х40х13
Задна лява - 0.5мм грайфер Цеат 185х80х14

К1: - Не говоря за КУРУерите.
К2: - Баси, не бях срещал по точно описание с една дума на тия услуги наскоро...

от темата "Какъв ми е съединителя?":
К1: - пробваи да отвиеш тапата на съединитела и да го смажеш,моето така се оправи и сега съм все едно с друга кола!

К1: - Колега, ако питаш мене, направо си искай парите за ремонта от нея.... Хващай тая лелка за ушите да ти плаща и изобщо не се занимавай със легализираните рекетьори.
К2: - Да не се окаже, че лелката има мъж или синче - мутант и вместо да я хване за ушите да го накарат него да се хване за палците.
Гаранционния фонд е за тази работа.

К1: - извинявай, а ти кой беше?
К2: - гледай ТАНГО&КЕШ и ще ме видиш!!

темата е "РЕДОВНИ ТРЕНИРОВКИ - Четвъртък - 22:00 НСА"
K1: - K2, ти че ме фанеш за К**А, както се разбрахме на лични ...
K2: - Извадка от личните ми съобщения: K1: ”K2, искаш ли да ти направя свирка докато отиваме за мача?”
K1: - Извадка от личните ми съобщения: K2: “K1, Разбира се, че ще ти правя федероски след като ти подухам малко”
K3: - Ти кво му отговори ?
K1: - Ами казах му че няма как да се пипам,защото по това време ще съм нахлул в неговата какаова долина
ПП: ПАК

К1: - Снимките в "Гараж"-а са стари ... да не се метне някой като гладно пате на зелен сопол !!!

К1: - здравейте,
как мога да разбера с какъв мотор ми е двигателя?

К1: - Сигурен съм, че леля ми ще ми ги направи по-добре от него с завързана ръка, ляв крак, и превръзка на очите..

К1: - Искам като седна да има отделно място за жената!
Отпред да съм си само аз и холограма на Ангелина Джоли преди да е родила!
Искам холограмата да ме милва да ми прави онова което прави вятъра, да ми казва къде няма задръствания от къде да мина за да не си строша колата.
Да върви с нафто_синтеза т.е. аз да не наливам нафта а колата само да си ходи да сади рапица обере реколтата ферментира и напълни резервоара с бионафта.

К1: - не забравяйте че еърбега е предвиден да ви спаси задника ..
К2: - Аз мислех че е за лицето и главата Или твоя еърбег е на седалката, или ти караш с гъза си
К3: - моя е на друго място и е вграден ама ше те бичувам! спамер ньеден!

К1: - Ела с мене да се дръпнеш (318i) щом си толко смел
К2: - Не моом баце, мама като малък ме е учила да се не подигравам на сакатите.

К1: - Па да пита K2, он с накланяне на торса и повдигане на анала извлича 150-160% от малката легенда

К1: - Разочаровън съм от себе си. Не успях да нокаутирам човек с четири удара...
К2: - Не се ядосвай
Тва е от ЕГН-то...
И аз скоро,
на двама,
на една
пешеходна-
само 3 аркади,
счупен нос,
избити зъби...
А бЕхме
млади...

К1: - Стана беля Днес реших да си правя дръпка с неизвестно Инфинити на един свтофар.Обаче тоя капут ме изтегли и на светофара закова. Аз и брато не можахме да спрем и прасссссс......Аз и брато слезнахме да видим дали на човека му има нещо ама тоя тръгна на бой.Викам на брато - почваме го.Да ама не.Аз съм със счупен нос а брато с пукната глава.Извади тоя некакъв чук и смаза колата.Хората остави,че не помагаха ами ни овикваха,че сме скапани голфаджии.Какво да правим с брато.Дойде полиция,и тия полицаите даже не ни питаха за номера му.Единия вика на другия - гледай - пак пребит голфаджия.Какво да правим?Колата се продава на части между другото . Ебати скапаната държава

К1: - Защо Фордовете са с големи стъкла?
К2; - За да се вижда по добре глупакът който си е купил Форд

К1: - Отиваш в парвото село близо до вас, казваш искам да гледам как се вари ракия на първо срещнатия човечец който кара колело в 15.00 в формата на Гърмяща змия и едновременно е седнал на него в поза пикаяща крава!
Като те заведе на казана си води записки, че сред мизизмите които излизат от казана и миризмите от скарата + 2-3 годишните домашни ракии точно след 40 мин. няма да имаш воля да излезеш от там. Ще се превърне в твоя 2'ри дом, ще имаш чувството че там си се родил.

К1: - Много го разбирам нашто момче! Преди няколко месеца двама ми се ежиха на магистралата и много мислех да ги раздробим,обаче се замислих за полиции ,болници,арест.....със сигурност и аз щех да поема некой токат и си викам ,айде да се оправиме и понеже беха селендури почнах да им говора възспитано и ме отебаха...После поне месец и половина не е минала вечер,в която да не се сетя за тях и да правя възстановки как единия пада,след това другия и т.н.

К1: - Здравейте колеги, Миналата седмица попаднах съвсем случайно на една информация, която ме впечатли. Та отнасяше се за датата 21.12.2012г. След като се поразрових из интернет научих, че тази дата е посочена като "край на света."
К2: - Няма да ти казвам за Дядо Коледа какви слухове се носят

към колега от Бургас:
К1: - ти от коя шахта на меден рудник се обаждаш

К2: - К1, бегай бърже и продавай бавареца, зимай истинска марка
К3: - Лада седмица
К2: - няма навигация и смяна на скоростите от волана. Иначе не е лоша кола
К3: - с вентилацията на седалките как ще се справиме. X5цата му има и чупещи седалки, ама това ще го уредиме
К2: - с отвертката бе Два-три отворя и ше може да попръцква, докат може да диша

К1: - Здравеите колеги,маратонките,които продавам,защото са ми много големи,брат ми,ми ги донесе от Чехия,произведени са в Индонезия и номерът им е 48,5,ОТГОВАРЯ СИ НАПЪЛНО
искам им 85лв,чисто нови са!
К2: - пусни обявата в imoti.bg, някой студент може да живее вътре...спам, спам, ама много големи бе

тема: „230 км/час с 1.8 АДР(б.р. двигател на Ауди, 125 к.с.), замина си термостата..”
К1: - Днес викам ще карам по динамично. До магистралата карах 150-160 км/час. После на магистралата реших да проверя колко ми вдига колата. Вдигнах 230 км/час и после взех да отпускам. В резултат колата почна да вдига градусите докато не се принудих да спра, тъй като не искаха да падат.
К2: - пич според мен таблото с приборите ти е за смяна .. никой от приборите не ти показва верно !! а най вече на километража
К3: - Виж си некви датчици дали не са дали фира. Термостат се познава лесно бачка или не...Ся ако полу-бачка е по-трудно, ма не ти е такъв случая
Иначе ако си беше карал кротко с 220 немаше имаш такиа разправии
Възможно е ако на трета си ги напрайл 230-те да си я презорил, ползвай и по-високите предавки следващия път
К4: - я кажи кво те спре да не вдигнеш повече? Километража е до 260 и НЕМА НАЧИН ДА НЕ ГИ ДИГНЕ
К5: - Ся вече знам че в АДРа е истината. Нема такъв мотор,по книжка макс. скорост 202км/ч, а той безпроблемно си прави 230. И аз съм мнението на колегите,че още е можело ама пробвай като се позаледи още. Отностно термостата,няма как да караш бърза кола и да не се чупи,ние си караме със стотина и термостатите са ни здрави.
К6: - колегата неспомена на газ или на бензин дигна 230 щото ако е на газ...... на бенз отива към 260км незнам

тема „Течни вериги”:
К2: - К1, тва ми звучи като спрей за задържане...
В смисъл - смяташ ли, че снега ще се впечатли от него?

К1: - Перник крю вечи имат нова аеродинамична тръба и разпределението е съвсем друго.

К1: - Колега такива халогени "Hella" абсолютно същите в такава кутийка,с такива лепенки ги има на Симеон по 20 лв бройката.Айде пробвай пак с ценичката!!!
К2: - Аз знам къде ги има същите по 15лв-бройката..........гаранцията важи само ако не ги включваш

К1: - Необикновено писмо заедно с 1400 евро е било получено в австрийския град Лаутерх.Анонимният изпращач моли да бъде намерен човекът, от когото през 1983 или 1984 г. е откраднал мотопед и като компенсация да му бъде предадена приложената сума.
К2: - Аналогочен случай в Долна Диканя !
Но там случая е маааалко по-различен. Писмото звучало така:
- След като преди десет годин украднах матапеда ти, он кара, кара и на третио ден фърли двигател.
Пеесе лева съм дал да го оправи майсторчето! Та ако обичаш да ми ги върнеш тез пари, че ми требат! Айде со здраве!

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
mohel

Отговорете с цитат
по повод неработещия форум на почитателите на Роселхаймските возила:
К1: - Какво се случва с ОПЕЛ Форума???
К2: - Изгнил е сървъра

К1: - Боли ме пениса.Повръщам и ми се схваща врата от кво съм болен?
К2: - Най-вероятно си се опитвал да си направиш сам свирка.

К1: - На един мъж конски сили и женски цици се са му малко

К1: - Защо темите, които пускам, се заключват сами?

К1: - Ай Gang Bang
К2: - Какво е това?
К1: - Волна програма с предпоставка да те боли задника без да си член на гей дружина Детелина. Треа имаш много доверие на участниците

К1: - гумите за тези джанти ще струват колкото половината ти кола....кви джанти бе мен, не се вкарвай в някви филми, объркал си пич....

К1: - печки
въдици?
тва да не е бгмама!
тук е автомобилен форум!
обявата не отговаря на правилата

К1: - Почерпете се със антифриз довечера за мое здраве !
К2: - ми да ама кво ше е мезето?
К3: - Мезе незнам ама гарнитура бол

К1: - кучето неще да пий с мене, явно има вкус- не ще абслолюта,налита повече на Финландия
К2: - Ми така де ,като е куче,Флирт ли да пие

К1: - довечера мисля се маскирам на пиян

К1: - предпочитам да си взема 1 кутия цигари от колкото алфа... поне цигарите си вдигат цената

К1: - Имам проблеми с оборотите. От к'во може да е?
К2: - Требе да е от изпускателната система на задна лява гума....
К3: - погледни коланите на задните седалки ако са в изправност вече е заразбирачи

К1: - абе малко хелп от дамите у форума ста ли ? на колко да наглася ютията за тениската и панталона
К2: - ми зависи ,кви раета ще искаш да има и така я нагласяваш

К1: - Тихо се сипе белия прах галено щипе ноздрите пак...

К1: - Искрено те съветвам да престанеш да влизаш пиян във форума, защото при следващия ти неадекватен коментар и трезвен няма да можеш.

К1: - Продавам ракия, вълнени чорапи и потници.
К2: - потника на квадратчета ли е
К1: - не на кръгчета е сега ще поръчвам нова модна линия на кубчета и сферички
К2: - Кой номер шушони да ти докарам и колко бройки, имам едни на промоция, мало са нахапани от молци, ма стават, таман гъбички нема да имаш
К3: - Аз продавам гроздова ракия - 6 лв. литъра
К2: - на етикета пише ли ''млад покойник''

К1: - За да разбереш дали имаш чип влизаш в колата,цъкаш копчето за нулиране на временния километраж,вкарваш ключа,завърташ на първи контакт,завърташ ключа на фаровете,като не спираш да държиш този за нулиране на временния километраж,изчакваш 5 секунди и започваш да си блъскаш силно и бързо главата във волана,така че да пищи клаксона...ако почне да пищи полифонично - с чип си...ако е моно,излъгали са те и са ти продали кола без борд компютър

К1: - Стига си се изкарвал много полезен, може би 1 от 1000 твои мнения ще има някакъв смисъл, ти все още си на 400

постнато в 4:26:
К1: - а бе будни има ли
К2: - Колега, кво става е простата ли алармира

К1: - от 2год карам бензинов дизел и проблеми сьм нямал, а кумшията има е30 318ис и редовно го накьсвам-и на кьсо и на дьлго

по темата: "Подарък за НГ":
К1: - мисля да зема пак вибратор,тоз път един размер по-голям....

К1: - защо искате все да ръчкате колите си? има по -приятно ръчкане ! например - жените!

К1: - ВАЖНО!!!!! който ми пипне поста - бмв да не види цел живот! се на алди да се вози ,голф да му е колата за сватбата-бел с кукла отпред и сини пръскалки и децата си с опел кадет на абитурентската да кара.......!!!

от темата "Как изглеждаме":
К1: - Баце ти си заприличал на нищо подобно

К1: - И в крайна сметка те не отглеждат куче, а отглеждат непрестанно истерично лаещо четирикрако полубезсмъртно подобие на домашна аларма

К1: - Една жена ако не се лигави, ако не мрънка, ако е все съгласна....не ти трябва.... То тая ще е все едно да дъня някой авер с хубави цици....

К1: - .. ремонтирах се ..за цена .. не съм измислил .. който търси да каже .. и предложи .. аз съм корумпирана личност .. ще се разберем

К1: - Продавам мраморна печка. С такива печки се греят в космoса космoнавтите.....

К1: - Брех, браво бре, значи влизаш тук да четеш спама в Офф топик и се кефиш яко на малоумните теми, които бълват страшни тъпотии от сорта " колко дълги си ставяте ноктите на краката, за да можете да плувате по-бързо срещу течението"

К1: -Дреме ми....
пак ще се заформи спора ала: 'Дедко ми е на 78 и пуши по 8000 цигари на ден и нищо му няма /нито белия, нито черния дроб, нито гърлото, нито зъбите, кашля кръв, пикае пушек/ по-убаво и слагайте катанец на тая дрисняна тема...'
който не му изнасят цените спира да пуши....това не са стоки от първа необходимост...

К1: - Как се справям с джигитите ли?
Карам си спокойно сапунерката, не се натискам, не се гонкам с никой и така. Ако изскочи джигит бегам през три ленти в канавката и го пускам да се оправя, че да ми е мирна главата. Ако ситуацията излезне от контрол и се стигне до светофарни разправии слизам с козия крак и му правя главата и колата кутии за моливи
Иначе съм благ татуиран, бръснат до кожа, 120 килограмов, 185 сантиметров човечец и 90% от случаите мераците на джигитите секват като видят с колко мъки съм се побрал в малката си колица (за справка виж гаража)

пуснато на 01.01.2009:
К1: - урааааааааа жив съм

К1: - Колеги, един ден преди НГ на околоврътното едно куче ме блъсна.
К2: - То теб или ти него? Имахте ли каско,псето ква кола караше?
К1: - Да бе бех си спрел и едно куче срещу мен с 80-90км/ч, майче беше и пило. Да имам каско, ходих на оглед и сега чакам оценка.

тема 'Кого срещнах':
К1: - Преди минути по бул. Ситняково черен Г3 с двама китайци на борда
Два малки стикера на задните врати + лайсна за номер
К2: - Преведи заглавието и на китайски, че може и да немогат да разберат че пише за тях
К1: -

К1: - Вече знам защо харесваш Ситроен, недовиждаш
К2: - Значи, не само аз недовиждам щом караш Хлопел
К3: - Човек ти караш ХМ и говориш за външен вид
К2: - За мен ХМ има в пъти по-добрър дизайн и интериор, спрямо грозното 406. Отвътре е толкова опростено, че сравнение с ХМ не може да става
Това са снимките за сравнение:
Внимание! Не гледайте, ако сте се нахранили обилно! vs.
Внимание! Не гледайте, ако сте се нахранили обилно! vs.
...
следват отзиви с едно и също послание (б.р. аз лично ходих да се наплискам с вода и да подишам чист въздух на терасата, след като видях Ситроена). 'Лирическият герои' не пада по гръб и почва да критикува аватара на един от мъчещите се да го свалят от облаците:
К2: -...а6-ци некви гръбави
К4: - Пожелавам ти новата година да ти донесе весел и търпелив психиатър, модни хапчета и ако не пълно излекуване,поне едно 3 години ремисия!
К5: - остави го, по- добро наказание от това да си мисли, че ХМ- ма е красив, че и да се хвали със снимки, няма

Вижте профила на потребителяВижте всички мнения на mohelИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяAIM Адрес
mohel

Отговорете с цитат
К1: - пичове като пусна парното на моя голф 4 мерише на лаина от кво може да е има ли нешто за смяна благодаря
К2: - освен някои да ти се е изсрал във филтъра на парното

K1: - Дали ще паснат броните от ГОЛФ 4 на ГОЛФ 3
K2: - Не
K1: - Защо
K2: - защото са от голф 4.

К1: - фаровете (Ауди Б4- б.р.) и на Ауди Б3 стават
К2: - стават - а в дупката между фаровете и решетката ще можеш да си държиш разни неща, вместо да си ги носиш по джобовете

К1: - Та, ако зема кола с десна дирекция, нема обръщам дирекцията.
Ще обърна колата.
Карам само на заден ход, у лентата (твое дясно, мое ляво).
Хем съм все едно с лево кормило, хем съм с две старанични камери.
Па ако има и централно огледало -стават три.

К1: - Любовта е като да се насереш в гащите. Всички го виждат, но само теб те топли.

Темата е 'Правите ли суджуци'. Цитата е от разразил се спор между двама потребители от форума, с различен пол:
К1: - Докат бех с една друга женска със селско потекло идеха разни такива благинки от село, тех вече с кеф ги муах, признавам си. Ма изгоних кравата и секна млЕкОтО.
К2: - Бе не си пробутвай застаряващата продупчена женица, тука за сужуци говорим, а не за пресъхнали мръвки
К1: - Бухахаха ти ли се обади ма тиньоч веснал. Бхахахахахахах клозет разкован! Теб и за шпеков салам с изтекъл срок на годност не бих те менкал.
К2: - Па да, намери жена дето не се интересува от тва А ти като си неможач , продължавай се чудиш къде да си завреш изсъхналия дебърцин
К1: - Аз ли плачем за внимание ве гюм изсулен? Па интересуват се всички, па си го и получават ве мочурляк, а не бленуват в нетЯ да го получат, толумбо захаросана. Е то кЪ човек да е можач с такова кат теб, а кажи ми? Има и гнусливи хора, ако не си разбрала. Бхахахахахахха

К1: - Много яко е станало колега, радват.
P.S.кво ти е на пръста, бе?
К2: - да благодарско на всички за мненията !
а праста вандалих с един чук жената ма на последния път хакнах и праста малко !!!

К1: -...29" LSD TV
К2: - накратко с малко LSD изобщо няма да ти пука с каква стойка е закачено LCD TVто ти...

К1: - Още чувам думите на продавача "......човек, това е гаражна кола.Карал я е учител ,който е живял до училището,после се е пенсионирал и после е умрял ей го е още в багажника."

От темата "Как е името на вашата кола?":
К1: - тъп грозен ръждясъл дърт барутник мазен ше те майкати писна ми от тебе дърт кошник изгнил прокъсан масларник гнусен кенеф тракащ тропащ пе*ал гнойасъл ужасен мразя те...
и на другия ден пак го обичам.
К2: - Моята и викам: Пача, таралясник, коруба, кошница, тиква.

Темата е от Продава:
К1: - ...180 000 е по километраж, иначе много ама МНОГО силно ме съмнява да са толкова малко

К1: - Да си мия ли колата след пастиране?
К2: - Тва е кат да не си миеш зъбите, след като са ти чистили зъбния камък....оди мий смело...

К1: - Колега аз от мотори разбирам колкото ти от генно инженерство това ми казват това пиша
К2: - Хаха, съвсем случайно разбирам от генетика и генно инженерство колега поради факта, че съм завършил в Медицински университет- София, имам положени изпити по молекулярна биология, микробиология, медицинска генетика и т.н и т.н така че, ако разбираше от мотоциклети колкото аз от генно инженерство, едва ли би написъл обявата точно с тези данни, но това разбира се в кръга на доброжелателната забележка.

К1: - бтв, Голф с 200км/ч си е голямо приключение. Моля ви колеги не правете това сами в къщи
К2: - Ако колегата кара с 200 вкъщи не ми се мисли с колко кара когато излезе на улицата

Вечна тема - разход:
К1: - Пасат ТДИ 110 с чип.
6/100 - 130км/ч пълен багажник с четири човека
7/100 - градско зимно, литър надоло лятото
К2: - Четири човека в багажника... представям си колко са на задната седалка

К1: - Какво е това бе братче прилича ми на уред за инквизиция на вальо студеното с което топлото ромче всяка нощ го е поздравявал с песента "не си желан в този бар вече"

К1: - Здравейте, искам да ви попитам относно следния проблем: Алтернатора ми почна да не се възбужда добре и...

К1: - аре ела да те видим!!! Да нема после ,,млад бех сбърках''!!!
К2: - Идем Идем...... кажи на колежката тая височката да се приготви
К1: - Аз лесно ще и кажа ама като те знам какъв си сранежливец като те викне у офиса и ша избегаш с колкото може да вдигне тая Астра!

по темата "Предложение за подаръци за 14-ти февруари":
К1: - А аз на моята любима ще подаря спирачна течност и въздушен филтър

К1: - повечето само си мечтаете да пазарите от порше изток!
К2: - А бе като ти гледам поста май ти си мечтаеш и ти е фикс идея да пазариш там... Като си толкоз баровец иди па си го земи и после си напиши подвига в подписа на скайпа. После си иди на село и кажи, че си пазарил у Софията.
К3: - Алелееее , ама братле , аз такъв измекяр като тебе и в градския транспорт не съм виждал
За 15 лв да пуска тема...
Не , аз Не мечтая да пазарувам от порше ... ебахти му мечтата , ама на тебе май ти е мечта...
Бива ли да се излагаш така бре ?
Тебе даже човек и на селянин не може да те обиди...
ти си нещо по-възвишено...
божеееее , земи си вересиите ...
и както каза чичи си го напиши в скаипа от де си си зел стелките , че и във феис бука!

К1: - Просто се чудех толкова ли няма друго място от което да захождат, за кацане. Трябва ли да минават през половината град, да не говорим че повечето не отговарят на европейските стандартите за шум.. едни самолети въобще не се чуват.., други направо ми тресат леглото..
Темата я пуснах, защото миналата нощ не знам какво прелетя отгоре.., но подскочих и помислих че има земетресение, и взех да се обличам за да бягам, това не е първият случай в който се случва...

К1: - Стига с тоя грозен кукер (б.р. K2)
К2: - Следващия път като се видиме специално ще ти дам да ми позваниш на чановете

К1: - ГТИ - готин тунинг илиянци

К1: - толкова много ли ви мързи да си вдигнете прозорците преди да излезете от автомобила ? или просто ви трябва за гъзария ?
К2: - а теб толкова ли те мързи да духаш по предното стъкло, че си пускаш духалката? щом е екстра и я има... значи трябва да се ползва! Така си мисля поне

К1: - моя проблем е в тсва,че когато колата е студена,"пърди"
К2: - удряй я в бъбреците докато изпърди всичко

из обява за продажба на Ауди S8 с газов инждкцион и доста накичен външен вид, граничещ с кич:
К1: - спешно, направете предложение
К2: - да не те разочаровам, но едва ли ще има ... проблем в мотора, колата видимо е удряна, допълнително украсена и в тези трудни времена ... пък и S8 с газови инжекцион е като да сложиш на Анджелина Джоли очила с голям диоптър, дънков гащеризон, гумени ботуши и да я пратиш да събира фъшкии в кравеферма.. За такъв автомобил се иска хубави снимки, пълна история, описана поддръжка, опции и т.н.
К1: - аз лично съм го карал с 320км/ч
К3: - Как по-точно стана това,като километража е до 300км/ч?

Обява: ‘Продавам устройство за преписване’.
K1: - Устройството комуникира по безжичен път с Вашия телефон по блутут връзка, вече полученият сигнал в блутута се предава отново безжично към микрослушалка поставена в ушния канал посредством предавател на рамото ….
Комплктът включва:
1. Блутут със зарядно към него
2. Микрослушалка + подърък клечки за уши
2. Батерия за микрослушалката

K1: - Продавам бели циферблати S2, оригинални
K2: - Е що ги продаваш бре? Хората убиват за такива..
K1: - За да не ме убият

K1: - A бе пичове да ви питам за това планетно зъбно колело моито е добре ново е а пак несе варти километража от какво мойи да е

Потребител Х е продал колата си на съседката си. Тя пуска тема:
К1: - хубава ли ми е колата?, вижте
К2: - Ех тая съседка е!
Искам да те помоля да си снимаш дупЕто и да пуснеш пак тема с питанка дали е хубаво
Х: - колега , имам го снимано (дупето) ама не ми е работа да го публикувам тук
К1: - Х само да ми публикуваш дупето ще те убия
К3: - Ако е очукано като колата...

К1: - Колеги купувам жадната кора на багажника за АУДИ А3 1997г
...
Да направя малка корекция не жадна а ЗАДНАТА кора! И аз се чудя защо никoй не дава оферти Very Happy

К1: - Значи мамичката ви ще разкатая само да се сетя паролата за администратора.

K1: - Здравейте вчера както си карах ми изгаснаха неоните,проверих всички връзки проблем няма.Какво може да е едва ли са изгоряли и четерите едновременно.Зелени са ако има значение.
K2: - Провери си протоплазмения катализатор
K1: - Колега каде се намира този протоплазмения катализатор???Как изглежда???Мисля си дали неможе да е бушон
K2: - Мисля, че е точно зад атомния ускорител ама не съм много сигурен.. Ако е бушон лесно ще се разбере
K3: - Може да е от ксенона на плафона на задната седалка, често го прави при коли с толкова много екстри.

К1: - Леле добре че ми прости, и сега ще мога да пусна една друга много важна тема:
"Барман от култово заведение във с. Вакарел пребит с волан от BMW 3-та серия ( за претапициране) - някой да знае нещо по въпроса?"

К1: - Продавам чисто ново,уникално 100 % оригинално бяло яке "Tommy Hilfiger",купено от Канада- 450лв
К2: - До сега се информирах за марката Томми . до ся си мислех че има само един томми и той е маргарин и всички филий искат да си го намажат с него. Ма то се оказало че има и няква марка отвън океана там в страната на неограничените възможности прозивеждали якета .... и то не какви да е якетата на Томми дизайнера
Якето е с всички екстри за модела
Аер кандишън 4х4 джакузи ТВ аудио видео
Пази от ветър
пази от студ
пази от лоши очи
пази от уруки
И това не е всичко
Пере
чисти
готви
глади
Ай стига че ме мързи
Пич ТИ СИ ПСИХИЧНО БОЛЕН!

К1: - Здравейте Колеги и Играчи, дайте предложения за спретнати хотелчета с открити минерални басейни през зимата .
Само по-сериозно, за да не се получи както в темата ми - фешън кафенца
К2: - ти ли си най-големия бе????? кви играчи,кви сериали бе,с тоз кенеф си се взел за нещо извънземно ли бе??я земи се огледай бе селски мой,хората търкалят вече самолети,ти с тия пъпки къде пикаеш срещу вятъра??нормален ли си въобще или аналгина не ти действа..баси моноклетъчния тря си,за да си мислиш,че си биг плея с тая умрялата 36-а! такива като тебе,са за поликниника,въобще от носа си по-надалече скиваш кво става или си се филмирал,че планетата ЗЕМЯ се врътка около тебе и кога ти се придреме тя спира движението си,за да не те смущава.. ти ли беше оня пич къде търсеше фяшън кафетата из мегаполиса-зара,че да си покаже тоалетника,колко е зле почистен след тежка нужда?мое ли да си толкова прост бе,ти си за оскара мой,няяш конкуренция
най-големия
вкарай снимка и почвам ти правя паметника,къде го искаш-там го строя.ненормалник,тая пишка толкоз ли е малка,че все из лъскавите заведения одиш или пъпките толкова големи,ама и краката миришат сигура.. потен,имаш ли от онези кожените връвки на вратлето,нъл плейбоите от село ги носите?
ела на съборо,да ти измия краката и да пия водата.. изруд си ей,кумир ми ставаш.пълен олигофрен майка ти съжалява ли, че те е родила толкоз прост или се радва ,че имаш успех из селските феи с мустаци и мазни дънки,кога си бръмкаш уикендо из село.. говори ми

К1: - И честно казано почва да ми писва това: "На баща ми брат му чул от снахата на комшията, че чичото на оня дето живее във Франция е казал, че сестрата на английския фермер от Испания, е чула да се говори, че ......."

К1: - Имам няколко бухалки за продаване!!!
К2: - Имаш ли две еднакви, че ми трябват за едно съчетание по худ. гимнастика. Ще играем с един тъп комшия.

mohel

Отговорете с цитат
K1: - Някои знае ли как се спира печката на голф 5 2.0 тди 04г.
K2: - еми, спираш да слагаш дърва.

К1: - Продавам джадайски меч, втора ръка... първата я отсякоха

модератор се кара на неграмотен потребител:
К1: - Абе пиши по-грамотно,че ще ти счупя пръстите вече

K1: - Има доста дърти лададжии с откъснати ръце крака и други крайници от пилени маховици... то и моя е пилен но всяко нещо трябва да си има границите. K2: - K1, ебаси хорора написа с тия откъснати "и други крайници"..
ти на хуя ли викаш крайник ? или на главата ? .
да ти сипя едно пиле в сладко кисел сос и ориз със зеленчуци че да намалиш малко прешъра ?

коментари по тема "ЗОВ ЗА ПОМОЩ...." по повод 14.02:
K1: -..довечера ще държа в течение, че май ще грабвам първото което ми дойде на ум и това е..... лека засега
K2 (жена- б.р.)- Мен, извинявай, ма след тоя коментар - квот ми падне... не се стърпях...
чак ми се скъса чорапогащника от зор... та в тая връзка, хвани й подари - 10-на скъпи чорапогащници...
- 69 рози, ма само рози не може, тряя с нещо СМИСЛЕНО да са придружени - ваучер за Макдоналдс, Талони за Метрото, точки за ШЕЛ?, капачки от Активия, имало някви с подаръци там...
- а една пица ако си разделите ще е най-тънко...
- има и друг вариант - разбрах къде пее след два дни Веселин Маринов
- или й поръчай по интернет колекцията на "чичо Стефчо" от голи Мадами / Хемииииииииии/
- ... абе колко струва един вибратор всъщност??? 60-70 лева...
Пич, хвани й ги дай направо тия сто лева накрая, че ше береш ядове...
"ЗОВ ЗА ПОМОЩ"... тва кат Зов за завръщане, Арнолд Шварценегер нещо... На сираче късче хляб не се отказва!
Айде другите идеи като хотел "Стари рани" на Пиротска и ... хехехех Х...хич дума да не става...
Хвани се стегни, никва фантазия... шоколад, та шоколад... ми ако е на диета мацката???

Въпрос към обява в раздел 'Продава'
К1: - Бартер евентуално?
К2: - Става, но само за пари.

К1: - Колега това момче дето се е подпряло на BMW-то не е ли състезател по Супермото,и то в първата 3-ка.
К2: - Не колега, припознаваш се тоя е квартален алкохолик и доста често му е трудно да ходи пеш а кво остава да кара мотор

K1: - здравейте тате ми подари една лада защото аз след 2 месеца ще ставам на 18 и ще имам книжка.искам да правя дрифт и сега ще слагам бутала от ЗИЛ защото да върви много.тате е тираджия и ми подари 2 турбута от камиони и аз и тях ще слагам.съседа ми каза че турбутата няма да издържат защото съм с бутала...
K2: - Даже по добре с бутала от камаз, и сложи още 2 турбини от тралер(тея маликите камиончета дето теглят танкове по 50-60 тона) и ще пефектна за дрифт. Но за окачването от уаз не съм съгласен слабо е по добре от някоя фадрома или от ЗиЛ
K3: - чип тунинг требе ..
K1: - какво е чипс тунинк?
K4- това е тунинговано зрънчо
K5: - слагаш 2 пакета чипс на задната седалка и си с 20 коня отгоре.. ако сложиш и Венета Райкова на капака.. грешка няма да има тая лада
K6: - Турай мноуу турбота..да има много повер
колтото повече тубота толкова повече повер
Само бий една дупка на картера с бормашината да има от къде да изпуска налегане
Бургия 12 е ок
Дупката е да не се пръснат бталата от многото турбота....тва е закон 1 в три-турбо проектите

K1: - Колата не се продава спешно
Възможен Бартер за:
Bmw Е39
Mercedes E class C class
Audi A3
По възможност дизел, че Тате е шофьор и краде нафта

К1: - Всички А-6 АЕЛ(2.5 ТДИ- б.р.) пушат при кик-даун, особено след чип и след махнат катализатор..
Но със спукан мъркуч как пуши - направо като минеш през някое село и кокошките си лягат, защото слънцето изчезва за час-два...

K1: - Колегата с ВР и няколко еднакви цифрички с джетата.. .
Значи от лабиринта като излезеш.. не караш в насрещното защото можеш да вземеш челно автомобил.. .
и след като завиеш наляво по Сливница .. е забранено да се влиза в МакДоналдс в насрещното... защото и там може да те шибне някой челно, а и попринцип е забранено.. а да .. и още нещо.. .
това бяха за 10-те секунди, които бях около теб.. представям си ако си останал повече от час в София..

Относно операторите на 112:
K1: - не знам кой и какво им плаща, но предполага се че щом им звъня-значи не съм си легнал в хола с питие пред телевизора да релаксирам и ми е скука...
има понятия като стрес, шок и прочие... а ако съм някой, дето му е лабав ангела и ми се плете езика бод зад игла и джак дъ рийпър почти ми е заврял сатър в задника-фо праиме? те трябва да минават обучение как да се държат и най вече какво да казват, за да успокоят хората и най бързо да пратят който трябва. в крайна сметка са диспечери-нищо повече! праща кола в тая посока, докато е с мене на телефона и после доизяснява в ефир дет' се вика. не да ме праща мене да си търся сам патрулка.
къде си бе? там и там. я иди през 2 преки вдясно има патрулка-таман се обадиха че са си допили кафето... а в другата и после вляво има линейка...ииии баси късметлията дет' си днеска! вчера един го пратихме от красна поляна до хаджи димитър, че там беше най близката патрулка...

К1: - Навремето Пешо (К2) беше написал, че местото на барабаните е по кръчмите, а не по колите! Това е и моето мнение!Както и да ги боядисаш-все са си барабани!

К1: - взех тази добавка на лики дето са моли

К1: - Щом не пиете и не пушите ЩО за студенти сте вие

K1: - Между другото малко извън темата. Някой каза че Бугати е с двигател на ВФ. Да, да ама не. Направен е от 2 двигателя на Ауди поне тва съм чел

К1: - А най-лошото на тока е, че като те удари, не можеш да му го върнеш

K1: - Ръководството е на италиански ааааа това не е моят език Smile . Ниво на оборудване HILINE.
К2: - Не е само италианския, английския също не е твоят език.

тема “какво показва километража на вашето VW” :
K1: - 1800
K2: - 18:00 е часовника виж по хубаво.

K1: - какво ще кажете ако вържа заедно с дългите да светят и късите?
K2: - A какво ще кажеш на педала за спирачките да вържеш и ръчната?

темата “ кой каква музика има в колата си”:
K1: - Мноу бичи.
radio woow!

K1: - ДЕНИЛ, някакво мнение за тях като качество, цени?
K2: - След три месеца носене се скъса на чатала.
K3: - тогава си бил млад...и е рипкал кефала....

От темата “Най евтиния хотел в София, и да е по близо до Airport”
K1: - На 2 километра съм от летището 20 лева нощувка в кола , форд куриер Мога да го паркирам и близост до летището не е проблем

K1: - Снощи около 1 часа на била на люлин първо 2 патрулки надървили бурканите посока от тунела към пощата с над 80 .. след тях е36 и е39 с вратите напред пак на билата за към обеля.. та въпроса ми е от кога бмв-тата гонат полицайте
K2: - застигнали са ги с обиколка

К1: - предлагам да се променят условията за регистрация по следният начин:
1. сканирано копие за Висше образование.
2. сканирано копие за второ Висше образование.
3. минимална степен - доцент, доктор.
4. кратко есе от 15000 думи на тема: "Възход и развитие на VW от 1944г. до днес.."
5. тест за интелигентност + миниматура по математика, физика, информатика и химия.
6. резултат от междукосмическата олимпиада по математика 5,51.
7. национален референдум+балотаж.
8. носителство на нобелова награда се смята за предимство.

К1: - ... шофирането на кола без екстри е като секс с жена без цици

К1: - Колата е Голф 3, 93г., ABS мотор с климатик и газова уредба. Имам следното неприятно усещане и наблюдение, че когато карам на газ с включен климатик, нивото на бензина в резервоара намалява!!! За това искам да попитам възможно ли е такава комбинация: двигателя да харчи газ, а климатика - бензин? И ако е възможно това, дали мога да го променя така, че климатика да си харчи от газта!?

К1: - Купила си вибратор, ползвала го 3-4 пъти и решила, че и е малък. Връща го и вика:
- Ама аз го измих..."

К1: - Забравих за самолета:Опел Вектра 1.6 моно 75 мулета 98г.
Предимства(ще изброя само част защото няма да ми стигне и страница за всичките):
+не ти е жал като го удариш
+основен ремонт на двигател и ходова част-150лв със все изпитата бира
+от о до 100 за 4,3(минути)
+външен вид тип пичеловка(минаваш по главната в студентски с изкарана ръка и сички мацки те гледат с богопочитание и уважение
+не съществува страх от кражба(още не са зизмислили тия наркотици дет кат ги земеш ше ти се прииска да гепиш орел)
+приятелите ти ти викат Сина на вятъра
Недостатъци-няма!

К1: - всяко БМВ има предница на акула, а 1-цата на депресирана скумрия...

К1: - как мога да сложа турбо на 316 е36
К2: - трудно
К1: - Е що па да е трудно?
К2: - щото е много трудно и важно боядисването след монтажа.самото слагане е дребна работа,но боядисването е друго нещо тая специалната боя за турбини,се намира все по-трудно и е скъпа.за нанасянето трябва четка от конски косми/млад кон-да е бърза колата/ и точна ръка,да не се получи дисбаланс .иначе успех)

К1: - Кажете и за това квантово огледало
К2: - Квантовото огледало е технология на VAG, за първи път въведена във Фолксваген Голф, за да може да изпреварва БМВ-тата в завоите, използвайки алтернативни измерения...

Две момичета направили малко шоу на събора на автомобилен форум- коментари на следващия ден: .
K1: - Относно адреналинките дет фърляха гюбеци и празни шишета у форда на събора: аз имам 12 зум не ми убягнаха даже цицата на едната се вижда след малко ги качвам.
….колегата е пуснал дългоочакваните сминки: .
K2: - Маааайкооооо...... по-добре да не ги бях виждал отблизо.... на тия 2 тюфлека ли се кефихме толко време... то по-добре на форда да беше... .
K3: - Абе.... к'ви са тези Хималайски мечки ? Да сме пили..... колко да сме пили да го....

К1: - викам си "са ше спре и ме прави цветен дисплей 32к цвята у лицето"

К1: - Типа,еее,синеее,мене 1993 ме караха да пиша 20 пъти "няма да минавам пред мерцедес"
Бех зелен и тъп и на светофара на дианабад на гражданска защита ,аз за на лево към студенски и в гъзарията си сеча 2 мерцедеса ( 124) (старата Е класа) явно единия ескортираше другия,та ония спирачки,за малко да се надънят,ама тогава яко мутренски години,настигнаха ме на завоя,и като излезнаха 100 човека,направо да се чудиш в тея мерцедеси как са се набутали толко народ,започнах да се оглеждам дали некаде на близо пък не е спрел влак,да го еВа,и тея като ме видеха че не съм некакъв 2-3 метров олигофрен,па им беше ясно че ако ми плеснат по един-единствен шамар сичките,некъде по средата ше ми падне главата и взеха соломоново решение-да напиша 100 пъти "няма да минавам пред мерцедес",ама къде 20-тия път се смилиха и ме пуснаха,може би защото бех пич,а може би защото не можеха да ми разчетат и си мислеха че шмекерувам

К1: - На 124 купе не е самопоставящ , просто като влезеш и затвориш вратата и колана излиза сам , обаче ако не го сложиш той разбира , че си прост и се прибира

К1: - а бе тоя форд дизел ли е ???? (защото има лепенка с буквата (D) Deutschland).
К2: - ха на мойта като има лепенка (BG) да не означава бензин-газ

К1: - В моята кола имаШЕ италянски паяци.
Едни такива светло-кафяви с размера на нокът.
Дълго време се чудех защо аджеба всеки път като влизах в колата след 10-на часа престой и все едно влизах в някаква обитавана от духове къща - целия ставах в паяжини... докато един хубав ден мернах гадината да си виси от лявата колонка.. лелей .. почти без бой се даде .
След това малко намаляха паяжините но беше ясно че паякът си е имал съконспиратор
Така и не успях да го намеря.. докато един слънчев есенен ден не ми се наложи да разглобявам задницата на колата.. та под пластмасата на задната колонка ( голф2-ка ), между двете ламарини виждам още една осмокрака гадина.. ококорила 8-те си очи и леко трепти с клепача на лявото си около на 2 ред отдолу нагоре. Капка пот се стече по челото ми, ръката ми бавно се спусна в търсене на двукилограмовия чук... трескаво опипах куфарчето с инструменти но чукъг го нямаше.. паякът бавно започна да настъпва, готвейки се за атака. Точно в този момент набарах верния ми флакон ВД40 и с рязко движение напръсках осмокракото насекомо. Гадината изгуби сцепление с ламарината и поднесе ... за негов късмет вече беше захванал паяжина, и вместо падане се получи по-скоро бънджи скок. С флакона вд40 разкъсах нижката паяжина на която висеше и паякът падна на асфалта... и в този момент някой се провикна - ФИНИШ ХИМ!.. ииии оо да! Победа.. паяка падна мъртав под моята кубинка!
Та от тогава с гордост мога да отбележа че паяжини в колата не е имало!

К1: - Хайде на хубавия усилвател, няма ли интерес???? Толкова изгодно го давам че ми се иска сам от себе си да го купя

К1: - Здравеите на сички вас- тюнинг манията. понеже не бех до колата последно време, казаха ми да я консерфирм. така и напраи и узаш, сичкото боа се е надула, пък и не ми се боадисва наново штото искм да я менкам вупросот е мое ли да се опрай
Иначе навремето съм чувал че в казармата пастирали механизацията с нафта или животинска мас ама там боята и на бомби издържа.
К2: - То е ясно че ще иска боя ама я кажи кой ти даде тоя акъл? Някой голем философ ше да е
К1: - Песиониран воиник дето им подържа колите по штаба. Кат консервираш кола - сипеш масло при свешите и крбюратора. По броните и по спирачката слагаш мас (сфинса) и боата мазеш с нафта. ама не каза ми че е нузно да е специална боата, да знаеш куде се копува че съм за боадисване (отново)

К1: - Здравеите!
Копих си този двигател и искам да му дигна кобутурата за да е по моштен. Във сервис за престъргване на цилиндрите, който да напраи таз работа ли да го дам, или моа и аз да го сварша
БлАГОДАРИМ!
ААА, И Оше един вапрост, верно ли има пласмасови бутала-комплект бето до дигнат оборотите (нешто мме съмнивава това, ама един сусед на село ми го каза, а тои праи коли цал зивот та затва питам)
И мола само сиреозни отговори!
К2: - Те тия по сервизите вземат много пари за престъргване. Най-добре е да си вземеш от онези специалните кръгли пилички. Много голяма играчка е, но става по-хубаво. Само да не се плашиш от работа. Има такива бутала, но трябва да сложиш и пластмасови ризи с наелоново покритие. Иначе се получава много голямо триене. То с тия части твоя трабант ще стане над 150 коня . Браво! Мераклия си ти.
К3: - Дървени бутала препоръчвам. От тея дето на село се ползват за пране или биене на мляко. Дълъг ход на буталото и малък диаметър. Чудна компресия се получава. Може да изкараш сметана или катък.
След престъргването, ако дадеш да ти надупчат буталата и главата, обемът ще се вдигне още.
И ги накарай да ти сложат кондоми на изходящите дупки - здрави и разтегливи са.
Така се получава двигател, който е с променлив обем и геометрия, което освен повишаване на мощността, повишава и еластичността на мотора. Все едно си с двойно турбо или даже тройно с интеркулер. Може да ти вдигне с малко разхода на гориво, но си струва.
След тази операция, задължително си сипи малко вазелин в резервоара и намажи кондомите с червило - така се подсигурява по-добро смазване и здравина на тунинг изпълнението, а и е по-естетично.
След тия процедури, трябва и да си раздуеш капака на колата. Можеш да го направиш, нагрявайки го със сушоар от горната страна и натискайки го с мокро коляно от долната, която е към двигателя.
Ако го натискаш с двете си мокри колена, може да стане като на този мустанг - с подобна форма:
И още един трик за капака - ако при съответната процедура го намажеш с прегоряло олио от фритюрник, в който са изпържени дузина кюфтета, капака ще добие цвят на карбон. Много е рейсърско това, а е и антикорозионна защита.
Само не прекалявай, че от КАТ ще ти правят проблеми за цвета на колата. А за пластмасовите бутала, не те съветвам. При високи температури са добре, ама зимата като стегне и като изфорсиш малко машинката и се престъргват, като после от появилите се луфтове пада компресията..

mohel

Отговорете с цитат
K1 : - има ли някои напредстава този датчик за какво се използва (показан е продълговат датчик)
K2 : - поне някаква насока от какво устройство е изскубан?
щото ако не е от фуражомелка, подозирам че е нов вид anal probe....

К1: - защо сте сложили валидация при маркирай като прочетени?
Тва е най-тъпото нещо което съм виждал. Само натискам разни бутони. Аз предлагам да се направи следната структура за "маркирай като прочетени":
маркирай като прочетени --> Сигурен ли си? --> Ама наистина ли си сигурен? --> Абсолютно сигурен? --> Мда... явно си сигурен --> Ама все пак може да пропуснеш нещо важно а? --> Аре бе. моляте де.. недей де..--> Аааа хубу. явно с теб не може да се излезе на глава --> Добре де, добре дееее.. маркирам де... стига си крещял
К2: - и накрая да ти иска 3лв вход хиля се като пача

К1 : - Докога някои ще се правят на интересни?
К1 : - Нещо ако не ти харесва си събираш ковьорчетата и хващаш пътя

К1 : - Привет тигри! Имам проблем със стотицата.Спря да пали. Насочват ме за контролния "панел" за високо налягане?Търся помощ и ако не се лъжа- К3!
К2 : - Тигре, да беше споменал, ей тъй- помежду другото, като какъв двигател са ти турили на каручката! Не, че сме любопитни, ама може някой да реши да ти помогне.

По повод поредната тема 'Спешно! От къде могат да се вземат стикери на клуба?':
K1: -..ти сигурно и бизон в стадо с овци няма да можеш да намериш...
огледай се - има сайт, в него има магазин

К1 : - Точно прочетох на Георги Стоев книжките и го убиха. Сега точно чета на този (б.р.- Боби Цанков) книгата, и него го убиха...
К2 : - Ако обичаш игнорирай ми постовете.

Статус на потребител К1:
"Your master, К1 is Away since the day that is only known as събота... When he gets back, I'll tell him you dropped by... "

K1: - Известно е, че за противоотрова на метанола в медицината се ползва етанол. Да не си помислите, че ей така за кеф си пия? Просто профилактика хиля се като пача

К1: - От известно време имам една притъпена чувствителност, като изтръпване един вид на тялото , като се започне от средата на кръста, и се мине така леко надолу към седалището и се стигне до предната част на левия крак и до долу до коляното... Имам трайно увреждане на едната ръка, (дясната), на показалец, палец и среден пръст както и на половината длан имам намалена чувствителност. Това се получи след външно счупване на двете кости, последващо гипсиране и след това повторно наместване, и 4 месеца гипс...Това се случи преди 9 години , и нямам никакво подобрение!...
Дано не е нещо сериозно...

K1: - Голф 3 1.9 турбо ДИЗЕЛ- има ли лампа за бензина?
К2 : - Честно казано - съмнавам се!

Относно сватбата на К1:
K2 : - Чакам клипче на сватбения танц...
К1: - И аз чакам, че не си го спомням
K2 : - Браво бе младоженец!

К1: - Ще може ли 1 ламерски въпрос, на какъв принцип работи този лънч контрол > лънч от английски
K2 : - LUNCH
1. n обед (лек)
have, take LUNCН обядвам
2. v обядвам (on)
В автомобилната терминология представлява система която подготвя и затопля обяда в жабката

К1: - Колеги, срам ме е, ама направо бях забравил колата под снега! Днес викам ще я поразходя малко, поразринах, и се чудех дали не е свършила с тока За мое голямо учудване, въпреки леко мержелеещия се плафон, карането на колата само на празници, неясната история на акомулатора, който е под моя юрисдикция от 3 години, хотела ми за кокошки взе, взе че запали от раз. Викам си голяма работа! Пущам музиката, горкия си забравил и станциите и часовника и всичко; Тръгвам да побръмчавам леко, да зареди малко, и виждам една нелоша комшийка, викам си ще и свирна. Да ама няма никой! Айде ся да погадаеме от къде да я почвам тази работа със свирките! Моля поради сериозното ми семейно положение- жена и деца 2бр. да изключите комшийката от сметката със свирките а да коментираме неща от рода на тромби, ел.инсталация, бушони, и всякакви дивотии Желателно е също да чуем и колеги, които са имали подобен проблем и могат да се похвалят с позитивен резултат в борбата с тишината!

тема от К1 'Кога Гонзо ще заиграе в Англия?'
К2 : - На сватбата на Бербатов

K1: - В хороскопа ми не казаха, че днес без да искам ще поръся цялата баня с калиев перманганат и всичко ще стане лилаво, заради което чак сега (март месец) ще потърся дали имам ръкавици, че едната ми ръка е много зле оцветена, а това не се измива...

К1: - Мишко къде видя да съм писал бартер за резервни гуми 15-ки??? Дръж си патеричките и не спами!
К2: - Хлебарко погледни се първо пред огледалото , че с тези 17ки джанти можеш само да си скриеш пъпчасалото лице!

K1: - Да го кажа на автомобилния ви език: Нямаш бензин в колата и не може да запали и търсиш проблема в лява предна гума да кажем.

K1: - Здравейте колеги на някои случайно даму се намира под рака тоя термометар дасиго сложа на б4 ако има някои да ми пише щесе разберем с него
K2: - Тодорекъдещесигосложитозтермометар?отзадли
K1: - Ми тоси става на таблотоми тамшесиго сложа
K3: - малетошеданонанякойдамусенамиратермометАраподрАкачедатигодадеуспех
K2: - хахавиестененоемални тошеуспехстермометъра

K1: - Отиде си една добра турбина която ми носеше много радост. С нея си отиде и частица от мен. Едно добро сърце напусна този свят и се пресели в отвъдното. Тя умря,но вечно ще е жива в моето сърце и се моля за нея да отиде в рая на турбините,където всяко умряло К03 живее славен живот след смъртта обкръжено от крилати ангелчета Гарет Мир на прахтта и от поломените и перки и спукания корпус.Амин ! Чувството с новата турбина: Уж е нова,но не е същото ,все едно са отрязали крайник и на негово място е сложена патерица . Върви ,ама не давам газ щото имам чувството,че всеки момент и новата турбина ще се пресели в отвъдното,а вече съм изживял една такава загуба и не знам дали ще го понеса отново. Карам я някак си омерзен от предателството си към старата и то толкова скоро след кончината и . Питам се непрестанно дали е редно ,правилно ли постъпих като я замених с по-нова,дали не трябваше да го оставя просто атмосферка ? сън не ме хваща от тези мисли Не ми се мисли какво ще стане ако си замине и демферния маховик,съвсем ще осиротее колицата тогава и джоба покрай нея. Ах защо ми трябваше да се развеждам със старата вярна жигула,а се ожених за млада невярна турбо булка с голям масраф

K1(жена): - Много ми харесваааа и аз като всяка кифла се хвърлям на новото и скъпото

K1: - К2, с тези интереси които имаш ще те взимам в моя бизнес!
К2 : - Ти арменец с лопата виждал ли си?
Мое ме вземеш само ако лопатата има копче

К1 : - Кола = каруца, каруцар = шофьор, дий = газ, кон = мотор. Ролкови кънки на коня = ППХ. Когато каруцата попадне на спускане, каруцарят спира да вика дий, конят усеща, че каруцата го тласка, поставя си ролковите кънки и се движи така до края на спускането.
K2: - Само един "азот" да пусне и нема стигане

K1: - С диагностика трудно ще се разбере...
K2: - ти какво каза...?
с какво да се разбере по лесно-с тесте вуду-карти или с кристална сфера, че боба във фантастико е ялов и не показва вярно...

mohel

Отговорете с цитат
K1 : - Що да не е, като те спрат ще кажеш- "Мой си е, от 2 цилиндрово съм си го отгледАл"

К1: - А пък мен ме банаха от форума на бг мама щото им писах, че слагат много лук в манджите. Инак е готин форум

Потребители обсъждат снимка с К1- на парти межди три приятни за окото девойки:
К2 : - буахаха, К1 мое ли на партито да идеш с тениска ве
К3: - анцуга му беше за пране
К4: - смотан, имаш най-големите цици от 3-те

К1 : - Мога ли да сложа турбо на 1,8 моно?
К2 : - и си поредния псевдо рейсър искащ да прави турбо тунинг на мега мощното моно с газова уредба... Познах ли?

К1 : - ...по-лошото от зомби само може да е гей-зомби

K1: - филтъра е от германия марка ALPHA издържа до кам 100 вата лично съм го тествал дву канален е на всеки канал има ниски високи и средни цена 25 лева. мога да го пратя по скаип

К1 : - я раздуите какво е станало?
К2 : -Ти па клюкарко такава
Кво може да е станало .. Не ти ли е ясна картинката спам на маса, 3 ракии, всички сменяват погледа, К3 е влюбен в сервитьорка, счупили са 4 чаши, К4 е заспал на масата и те така.
Всички прилики с лица и събития са случайни.

К1: - Тази сутрин и аз го видях в кв. Витоша докато разхождах Рошко. Младежът ме изгледа малко странно, но нямаше как да обознача клубната си принадлежност.
К2: - Залепи 1 стикер на Рошко

K1: - Лично съм купувал от него тунинг чаркаляци и не е имало проблем засега!!! момчето си е коректно единствения му недъг е че е много грозен! хиля се като пача

К1: - какво е междуболтовото разстояние
К2: - Мисля,че е 5x600mm

K1: - Върнах се от кенефа... акало ми се е за тва съм бил напрегнат

К1: - Сещате се за прозрачните листи с които се ламинира да речем А4 лист.Ако един такъв лист се постави върху детайла на който искаме да направим калъп и после се загрее достатъчно ...за да се разтопи ... ами няма ли като изстине да се получи желаната форма ? (естествено за по прости фигури).И ако може и някой е пробвал ... да каже каква температура му трябва на това(във фурната дали ще се получи) Абе честно да си кажа идеята ми е да зарадвам приятелката си с вибратор ... и имам стъклена секс играчка която обаче не вибрира...разглобих така или иначе счупеният контролер от PlayStation-а и моторчето за вибрация ме вдъхнови, та иска ми се да направя отливка на стъкленото тяло в която да монтирам моторчето ,батерия (9V) и едно ключе.Материалът който мисля да ползвам е универсален бял силикон - тук идва другият въпрос дали силикона е подходящ защото все пак ще влиза ..........та дали няма да е нехигиенично ? Моля за HELP!

К1: - аман от светофарни биячи!
Трябва да се внесе искане до Фандъкова, за направа на ринг(тепих) на жълтите павета, с цел саморазправа между шофьори. С минимална такса, с цел подпомагане на Столична Община!

К1: - 3 километра карам 1 километар бутам имам прасец на крака като на култоряга само от тази кола

К1 : - Извинете ме за тЪпия въпрос. Случайно някой да знае как се свързва стъпало, че нямам ни най малка информация а искам да свържа моето което го взех ония ден. Ще съм много благодарен на някой който може да ми помогне
К2: - ако е за стълбище тука е мястото на темата, ама ако е за музика [LINK] те тука те.

K1: - Ето откъде е дошло вдъхновението на Вапцаров, че да напише стихосбирката "Моторни песни"... явно е карал голф 4-кта и му е изпищяло таблото

К1: - аз бях при Гената преди около месец за някои ремонти (след прочитане на темата му в раздел "Сервизи"). Много съм доволен от него - от ремонтите и от последвалите проблеми. Човека реагира винаги и е много отзивчив.

K1: - К2 оправя всичко, от коли до мъже!

K1: - жена и кола са до късмет!
K2: - Не и когато са от Враца, там и късмета не помага.
K1: - К2, за жена или кола иде реч?
K2: - И за двете К1, и за двете.

K1: - майка ви и крадци дано сте пукнали вече 2 дена вървя в дъжда и се катеря по трамваи и тролеи на гроба си да го сложете номера дето ми го откраднахте.

K1: - Здравейте колеги, мисля утре да махна гарнето на колата ми голф 3 тди 90 коня ще се получи ли добре? какъв ще е звука? Като на петел с бронхит и двойна пневмония. Ремус на дизел не върви.

K1: - Ако искате ми вярвайте но на бившата ми кола ( Опел Аскона 1.6D ) съм сипвал 20 литра керосин с 5 литра нафта и си вървеше чудесно
K2: - То затова ли и викаш бившата кола

K1: - виште това
K2: - Незнам дали е за тук,ама в българската азбука има 1 буква Щ,като щъркел
K1: - Не_знам ... се пише отделно ... главО ...
K2: - А ти верно ли реши, че виште се пише вище ....
K3: - Сега ако се окаже, че и за ШТъркела не е уцелил...
K4: - Методий я кажи още кви други букви има

К1: - Linksys WRT54GL v1.1 като нов, отворен само за проба.
85лв
Давам и гаранция 7 дни moneyback
К2: - Е за гаранция 7 дни ти давам 70 кинта
К3: - колега дай му гаранция 8 дена и половина и стискайте ръцете

К1: - А не е ли по-добре твойта Алфа да я закомапе в дупката ,която ше изрови багера и да и оставиме само предницата да стърчи ,за да ти свети по двора вечер?

К1: - Моля някой от колегите в София да потвърди. По новините показаха репортаж от софийска бензиностанция, където едно БМВ Е36 се запалило на сбирка на местните тунери и почти предизвикало взрив. От пресцентъра на МВР и ВВС съобщиха, че най-вероятно автомобилът се е запалил при развиване на свръхзвукова скорост по време на гонка и от прекомерно нагорещяване на купето вследствие триенето с въздуха. От BMW потвърдиха, че това не е изключено, и че има и други случаи на преждевременно износване на топлинните щитове при Е36-иците, но мръсните немци си измиха ръцете, като изрично посочиха, че в устройството за експлоатация на всяка една Е36 пише с големи букви, че не се препоръчва развиването на свръхзвукова скорост след десетата година от първата регистрация на автомобила. Компютрите на колите били програмирани електронно да ограничават скоростта, но тунерите били намерили начини да заобиколят електронната защита. Освен това има голяма вероятност въпросното BMW E36 да е предизвикало и екологична катастрофа, тъй като поради огромния си въртящ момент е забързало скоростта, с която Земята се върти около оста си, и по този начин последните ята европейски щъркели на път за Африка всъщност са се озовали в Австралия. В момента се сформират отряди от Greenpeace, които да окажат помощ на бедните птици, жертви на софийския тунер. Води се разследване по случая.

mohel

Отговорете с цитат
изпълних си обещанието не съм изчел всичко видях че има малко отклонения от АВТО има и някакви други простотии пак от форуми за обяви като имам малко повече време ще edit-на постовете за да остане само АВТО Smile)

Бисери от автомобилните форуми
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа  
Страница 3 от 3  

Напишете отговор